شنبه 11 آذر، 1402

کدخبر: 6882 14:10:00 1402-06-04

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به مناسبت هفته دولت

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به مناسبت هفته دولت

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، متن پیام تبریک دکتر محسن قدیری، به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند ۲ اسوه مجاهد، فرزندان حضرت امام (ره) شهیدان رجایی و باهنر است که نام و خاطره آنان به عنوان سرمشق و نمونه خدمت بی منت ماندگار شده است.

همواره تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی پیوسته یادآور بزرگ مردانی است که صداقت، اخلاص و خدمتگزاری، راه و روش اصلی  آنان بوده و بی گمان شهیدان رجائی و باهنر تجلی راستین این سیره بوده و هستند تا هفته دولت به عنوان نمادی از وحدت و همدلی و پیوند بین مردم و دولت، خاستگاه آبادانی و اقتدار کشور عزیزمان گردد.

این هفته فرصتی مناسب است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب و آن ۲ شهید بزرگوار، صحنه‌های متعالی از رشد و توسعه کشور را رقم زنند و پیشرفت روزافزون کشور را در تمامی زمینه ها فراهم آورند.

بی تردید باید با تاسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، معیاری برای حرکت در مسیر خدمت صادقانه برای خود تعریف و ترسیم کنیم تا با رفع مشکلات و گشایش امور، شاهد پیشرفت بیش از پیش میهن اسلامی باشیم.

امروزه بخش بزرگی از موفقیت ها و پیشرفت های روزافزون نظام مرهون تجربه، تخصص و توانمندی برجسته و چشمگیر کارکنان صنعت نفت کشور است و در این میان تلاشگران هلدینگ پتروپالایش اصفهان با سخت کوشی، تعهد و مسئولیت پذیری مضاعف در حوزه تولید انواع فرآورده‌های نفتی و توسعه زنجیره ارزش در این هلدینگ علاوه بر پشتیبانی از تولید و توسعه صنعت نفت، با اهتمام به حفظ منافع ملی، کوشش در راه توسعه و اقتدار سرافرازی کشور را در سال “مهار تورم، رشد تولید” الگو و سرلوحه اصلی کاری خود قرار داده‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر،هفته دولت را به تمامی همکاران عزیز و خانواده‌های محترم آنان در هلدینگ پتروپالایش اصفهان تبریک عرض نموده، موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و اهداف مهم دولت سیزدهم از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محسن قدیری

مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان

برچسب: جهان اقتصاد ، هفته دولت ، شهید باهنر ، شهید رجایی ، انقلاب اسلامی ، دولت سیزدهم ، اصفهان ، اخبار روز ، هلدینگ پتروپالایش اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/6882


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |