شنبه 20 خرداد، 1402

کدخبر: 1186 10:40:00 1402-01-01

پیام تبریک مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بمناسبت فرارسیدن عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان

دسته‌بندی: صنایع مادر ، جامعه

پیام تبریک مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بمناسبت فرارسیدن عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان

دسته‌بندی: صنایع مادر ، جامعه

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان فرا رسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت

همکاران گرامی

خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان

طبیعت در آستانه سال نو  شادابی و طراوت را به ارمغان می آورد. بی گمان روز های آغازین سال جدید و عیدنوروز  همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی، سالی  پر از برکت و نعمت را نوید می دهد.

ابتدا ۲۳ اسفندماه سالروز تاسیس مجتمع عظیم ذوب آهن اصفهان در سال ۱۳۵۱ را تبریک و تهنیت عرض می نمایم. در سال ۱۴۰۱ همکاران تلاشگر ذوب آهن اصفهان در عرصه تولید، تامین، توسعه، فروش و ... خوش درخشیدند. طراحی و تولید بیش از ۱۵ نوع محصول جدید،  تامین مستمر مواد اولیه، تملک معدن ققنوس، افزایش فروش و صادرات جز با برنامه های دانش بنیان و در سایه همدلی و تلاش یکایک همکاران عزیز میسر نبوده و از این پس نیز راه پیشرفت و درخشش نام ذوب آهن بر بلندای صنعت در گرو همدلی و تلاش مستمر همکاران گرامی خواهد بود. همچنین فرزندان خانواده بزرگ ذوب آهن در سال گذشته  در عرصه های ، علمی، پژوهشی، فرهنگی ،ورزشی و هنری افتخارات بزرگی را به ارمغان آوردند که با سرفرازی به آنان  افتخار می کنیم و نیک می دانیم این نسل پرافتخار برای ذوب آهن عزیز و صنعت فولاد ، آینده روشنی را رقم خواهند زد.

اعتقاد راسخ دارم برنامه های تحولی ذوب آهن اصفهان در سال جدید که مقام معظم رهبری آن را سال "مهار تورم ، رشد تولید" نامگذاری کرده اند، با حضور شما همکاران تلاشگر به خوبی اجرا و اهداف شرکت محقق خواهد شد .

در آغاز سال جدید، با تجدید عهد و میثاق با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، یاد امام عظیم الشان و شهدای والامقام را گرامی می داریم. متاسفانه در سال گذشته برخی از همکاران عزیز ما دعوت حق را لبیک گفتند که با خانواده های این عزیزان ابراز همدردی می نماییم و یاد و خاطره آنان را برای همیشه گرامی می داریم.

حلول سال جدید و  نوروز را حضور خانواده بزرگ و عزیز ذوب آهن اصفهان شادباش عرض نموده و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، سالی سرشار از شادکامی و بهروزی در ظل توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم ارواحنا  فدا را برای همگان آرزومندم.

مهدی کوهی

 مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

برچسب: جهان اقتصاد ، ذوب آهن اصفهان ، ماه رمضان ، اخبار روز ، مهدی کوهی ، عید نوروز ، آغاز سال جدیدhttps://jahaneghtesad.com/direct/1186
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |