یکشنبه 13 اسفند، 1402

کدخبر: 3371 23:31 1402/03/13

پذیرش دانشجو در ۲۸ رشته محل جدید در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان اصفهان

دسته‌بندی: آموزش ، استان‌ها

پذیرش دانشجو در ۲۸ رشته محل جدید در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان اصفهان

دسته‌بندی: آموزش ، استان‌ها

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان از صدور مجوز پذیرش دانشجو در ۲۸ رشته محل جدید در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

دکتر رضا مختاری ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت:  نظر به پیگیری‌های مکرر و بررسی و غربالگری کلیه رشته درخواست‌های ارسالی استان اصفهان با در نظر گرفتن اولویت رشته‌های کاربردی، پر مخاطب، نیاز محور و اشتغالزا جهت اخذ مجوز به دفتر گسترش آموزش عالی، بیست و هشت رشته محل برای این استان پذیرفته شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان خاطر نشان کرد: این رشته‌ها شامل آب و هوا شناسی در مقطع دکتری و رشته های برنامه ریزی آمایش سرزمین، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، توسعه محلی، جامعه شناسی، حسابداری، حقوق، حقوق خصوصی، روانشناسی اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، طبیعت گردی، علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم اقتصادی، علوم سیاسی، کلام شیعه، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت فناوری اطلاعات، مطالعات فرهنگی و فیزیولوژی ورزشی از موارد تایید شده است که در دفترچه کارشناسی ارشد سال جاری اضافه شده و پذیرش دانشجو در آن رشته ها در مراکز و واحدهای اصفهان، آران وبیدگل، اردستان، تیران، خمینی شهر، خوراسگان، شاهین شهر، شهرضا، فریدون شهر، کاشان، کوهپایه، گلپایگان، نائین، نجف آباد، نطنز و وزوان بر اساس جدول و در قالب ۲۸ رشته محل جدید انجام خواهد شد.

دکتر مختاری در پایان افزود: با توجه به اینکه انتخاب رشته دانشجویان پذیرفته شده از ۱۱ خرداد ماه شروع شده است، ایشان می توانند تا تاریخ ۱۶ خرداد ماه نسبت به انتخاب رشته های این دانشگاه بالاخص رشته های جدید در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://sanjesh.org اقدام نمایند.

برچسب: دانشگاه ، جهان اقتصاد ، سازمان سنجش ، اخبار روز ، استان اصفهان ، پیام نور ، رضا مختاری ، رشته محلhttps://jahaneghtesad.com/direct/3371


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |