جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 7206 09:06 1402/06/13
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک:

پخش آسفالت در معابر شمال تهران به بیش از ۴۱ هزار تن رسید

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک:

پخش آسفالت در معابر شمال تهران به بیش از ۴۱ هزار تن رسید

معابر شمال تهران در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس با هدف سهولت در تردد شهروندان با پخش بیش از ۴۱ هزار تن آسفالت، مرمت و بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مجید افشاری معاون فنی و عمرانی این منطقه با اعلام خبر فوق افزود: معابر منطقه یک به دلیل کوهپایه ای بودن، شرایط آب و هوایی، بارندگی و کاهش دما نسبت به سایر مناطق، دچار نابسامانی شده بود که با توجه به رویکرد شهرداری تهران در سال جاری به مرمت، بهسازی، روسازی، آسفالت معابر و رفع آسیب های شبکه ترددی، نسبت به آسفالت ریزی گسترده در معابر شهری منطقه اقدام شد.

افشاری در ادامه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر ۱۹ هزار و ۵۰۸ تن آسفالت ریزی مکانیزه در خیابان‌های مقدس اردبیلی، ۳۵ متری قیطریه، سلیمانی شرقی، سلیمی شمالی، بلوار گلها، میدان نیایش و ... و حدود ۲۱ هزار و ۲۴۱ تن آسفالت نیز به صورت دستی و به منظور روکش و لکه گیری در معابر فرعی و اصلی محلات پخش شده است.

او افزود: سال ۱۴۰۱ میزان آسفالت پخش شده در منطقه، ۴۱ هزار تن بود که امسال با هماهنگی و سرعت عمل انجام شده این میزان تنها در شش ماه ابتدای سال برابر با کل میزان پخش آسفالت در سال گذشته بوده است.

 
برچسب: جهان اقتصاد ، عمرانی ، تهران ، اخبار روز ، آسفالت ریزی ، معابر فرعی ، بلوار گلها ، مقدس اردبیلیhttps://jahaneghtesad.com/direct/7206


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |