یکشنبه 27 خرداد، 1403

کدخبر: 10136 09:30 1402/09/11

واریز پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته؛ به زودی!

دسته‌بندی: اخبار ویژه ، جامعه

واریز پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته؛ به زودی!

دسته‌بندی: اخبار ویژه ، جامعه

وزیر آموزش و پروش، از پیگیری برای واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: سازمان برنامه و بودجه قول داده‌ مشکلات را به زودی حل کنند.

رضامراد صحرایی در حاشیه مراسم کاشت نهال در دبیرستان ماندگار البرز در جمع خبرنگاران درباره پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش، اظهار کرد:خواهش می‌کنم شما هم مثل بنده دائما واریز پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش را مطالبه کنید. طبیعتا من در کنار بازنشسته‌های خودم هستم و بارها از رئیس سازمان برنامه بودجه تحقق این امر را خواستم. مشکلاتی دارند که قابل درک است و قول دادند به زودی این مساله را حل کنند.

 

وی همچنین درباره رتبه‌بندی معلمان اعلام کرد که فاز اول رتبه‌بندی در آخرین مراحل خود بوده و تمامی اعتراضات بررسی شده است.

 

وزیر آموزش و پرورش درباره پیشنهاد رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور مبنی بر درج پیام درباره درخت کاری در صفحه آخر کتب درسی گفت: ما تقریبا در سال ۱۵۵ میلیون جلد کتاب برای دانش آموزان چاپ می‌کنیم. پیشنهاد ایشان درباره درج پیامی درباره درخت کاری صفحه خالی پشت جلد کتب درسی که یک طرف آن نوشته دارد و طرف دیگر سفید است، قابل بررسی است و حتما این موضوع را به رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی منتقل می‌کنم.

 

ایسنا

برچسب: پاداش پایان خدمت ، رضامراد صحرایی ، معلمان بازنشسته ، پاداش پایان خدمت معلمان بازنشستهhttps://jahaneghtesad.com/direct/10136


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |