یکشنبه 24 تیر، 1403

کدخبر: 1360 21:31 1402/01/11

هلدینگ پتروپالایش اصفهان تندیس طلایی ۳ ستاره مشتری مداری کشور را کسب کرد

هلدینگ پتروپالایش اصفهان تندیس طلایی ۳ ستاره مشتری مداری کشور را کسب کرد

سخنگوی هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: “هلدینگ پتروپالایش اصفهان” به عنوان واحد پیشگام عرصه مشتری مدار کشور در سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار موفق به کسب تندیس سه ستاره طلایی و لوح افتخار شد.

احمدرضا عظیمی با اشاره به برگزاری سومین اجلاس سراسری یکصد واحد مشتری مدار در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما اظهار داشت: هلدینگ پتروپالایش اصفهان بر اساس رای هیات داوران به دلیل توجه به مشتری مداری به عنوان یک اصل مدیریتی و اهتمام جلب رضایت مشتریان با استفاده از ظرفیت‌های ارتباطی با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی‌های تخصصی انجام شده، به‌عنوان یکی از ۱۰۰ سازمان برتر مشتری مدار در کشور انتخاب و نشان ویژه سه ستاره و لوح برتر این جشنواره را به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد: در این اجلاس مدیران برخی دستگاه‌های دولتی و همچنین کارآفرینان واحدهای تولیدی و مدیران بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی ضمن تبیین اهمیت مشتری مداری جهت تقویت بخش اقتصاد و کمک به بهینه کردن کیفیت محصولات تولیدی و خدمات، به انتقال تجربیات خود در زمینه ارتقا رضایت مشتری پرداختند.

سخنگوی هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اشاره به اهداف برگزاری اجلاس یکصد واحد مشتری مدار که به صورت سالانه برگزار می‌شود، افزود: تبیین مزایای به کارگیری ارتباط صحیح با مشتری و مشتری محوری، آشنایی با تکنیک‌های جهانی تعامل با مشتریان و ذی‌نفعان بنگاه‌های اقتصادی، تولیدی و خدماتی، تبیین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و بررسی انعکاس صدای مشتری در تامین نیازهای تولیدکنندگان و توزیع کنندگان از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.

وی ادامه داد: بررسی راهکارهای افزایش سهم بازار با تاکید بر کرامت مشتری، سازمان دهی مناسب بازارهای عرضه و تقاضا بر اساس رقابت بنگاه های تجاری، بررسی چالش‌های ارکان مدیریتی و روابط بین کارکنان و مشتریان به عنوان یکی از منابع اصلی سازمان و شناخت و بررسی چالش‌های کسب و کار از دیگر مزایای برگزاری این اجلاس است.

برچسب: جهان اقتصاد ، کسب و کار ، کارآفرینان ، دستگاه های دولتی ، اخبار روز ، هلدینگ پتروپالایش ، احمدرضا عظیمیhttps://jahaneghtesad.com/direct/1360


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |