یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 2833 08:49 1402/03/05

نوآوری در فعالیتهای مهندسی شرکت MMTE رو به تکامل است

دسته‌بندی: صنعت و معدن

نوآوری در فعالیتهای مهندسی شرکت MMTE رو به تکامل است

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیرعامل شرکت مهندسی فناور معادن و فلزات با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های بخش مهندسی این شرکت در نتیجه انباشت تجارب علمی در گروه MMTE گفت: رهاورد خلاقیت و نوآوری های صورت گرفته، نقش آفرینی عمده در بیش از ۶۰ درصد از برنامه احداث و توسعه صنایع معدنی و فولادی کشور بوده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت MMTE، دکتر علی همتی در جلسه معارفه معاون مهندسی و تکنولوژی شرکت با اشاره به دستاوردهای متعدد شرکت در عرصه های ساخت و تولید عنوان کرد: این گروه  با جذب و نگهداشت مجموعه ای از سرمایه های انسانی کارآزموده ملی حوزه معدن و صنایع معدنی و بهره برداری موثر از دانش فنی در اختیار خود در فرایندی مبتنی بر پیشبرد دانش حوزه طراحی و مهندسی، نقش گسترده ای در ارزش آفرینی توسعه صنعت داشته است .

دکتر همتی اصلاح ساختار،  به روز رسانی دانش متناسب با اهداف و حفظ انگیزه و پویایی را مزیت رقابتی گروه و اولویت اجتناب ناپذیر مسیر کسب بهره وری دانست و افزود : تعالی اجرای پروژه ها در گرو پایبندی به ارزش های محوری و خلاقیت نیروی انسانی در حوزه مهندسی است که این بخش می تواند تسهیل گر سرآمدی و تداوم کیفیت سایر بخش های شرکت در حوزه های ساخت، اجرا، نصب و بهره برداری باشد .

وی با طرح اهمیت برخورداری از دانش فنی میدرکس در ساخت کارخانجات آهن اسفنجی به تحولات وچشم انداز صنعت فولاد در کشور و در سطح بین المللی اشاره کرد و گفت: اکنون زمان آن فرا رسیده است تا به پشتوانه انگیزه عالی و دانش و درس آموخته های خود با ارتقاء سیستم ها و تکنولوژی های جدید ، پیشنهادات و راهکارهایی نوین به متقاضیان بازارها ارائه دهیم  .

مدیر عامل MMTE با ستایش تلاش های وافر و کوشش های ارزنده مهندس مهرداد میرزایی طی دوره ایفای مسوولیت معاونت مهندسی شرکت از وی به جهت حفظ روحیه خلاقیت و همکاری گروهی در فضای دانشی مهندسی این گروه که به کسب نتایج موثری انجامیده است تقدیر و قدردانی نمود و افزود کماکان از تجارب وی در کسوت مشاور گروه در مسیر تصمیم گیری های راهبردی مسایل توسعه برخوردار خواهیم بود .

دکتر همتی گفت:  MMTE همواره بر حفظ قابلیت ها و توانمندی های درون گروهی تاکید دارد و از این جهت انتصاب مهندس میلاد  محمد زاده از درون خانواده MMTE  که پیش از این ایفاگر مدیریت بخش فرایند (Process ) بوده است نمودی از تلاش های گروه بر احیای مسیر رشد و بهره وری سرمایه های انسانی است که امید است با همگرایی و دمیدن انگیزه ای فراتر همگام با توجه ویژه به تحقیق و توسعه، دستاوردهای جدیدی برای گروه به ارمغان آوریم .

 

 

برچسب: جهان اقتصاد ، صنایع معدنی ، آهن اسفنجی ، صنعت فولاد ، اخبار روز ، دانش فنی ، شرکت MMTE ، میدرکسhttps://jahaneghtesad.com/direct/2833


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |