یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 16844 11:20 1403/03/31
در نخستین جشن بزرگ گلریزان همه با هم برای مدرسه ‌سازی درهلدینگ پتروپالایش اصفهان عنوان شد:

فرهنگ خیراندیشی از حرکت های نیکوکارانه در ساخت مدرسه در ذهن دانش آموزان متبلور میشود

دسته‌بندی: استان‌ها
در نخستین جشن بزرگ گلریزان همه با هم برای مدرسه ‌سازی درهلدینگ پتروپالایش اصفهان عنوان شد:

فرهنگ خیراندیشی از حرکت های نیکوکارانه در ساخت مدرسه در ذهن دانش آموزان متبلور میشود

دسته‌بندی: استان‌ها

خوشبختانه از زمان انتصاب دکتر قدیری در این شرکت رویداد های متحولانه زیادی در بخش عمل به مسئولیت های اجتماعی در حال انجام است که ما این مسئله را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم در این زمینه با همکاری یکدیگر اقدامات خوبی را درراستای فعالیت های اجتماعی رقم زنیم .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در آئین برگزاری نخستین جشن گلریزان نهضت مدرسه سازی که به همت هلدینگ پتروپالایش اصفهان ۲۹ خرداد ماه درسالن اجتماعات شهرک شهید محمد منتظری برگزار شد با تقدیر از اقدامات مبتکرانه و خلاقانه مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در برگزاری رویداده های مختلف و از جمله برگزاری جشن گلریزان مدرسه سازی در این شرکت گفت:خوشبختانه از زمان انتصاب دکتر قدیری در این شرکت رویداد های متحولانه زیادی در بخش عمل به مسئولیت های اجتماعی در حال انجام است که ما این مسئله را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم در این زمینه با همکاری یکدیگر اقدامات خوبی را درراستای فعالیت های اجتماعی رقم زنیم .

 

به گزارش خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان،محمد رضا ابراهیمی ، تاکید کرد: قطعا کار ساخت برای جمعیت ۱ میلیونی دانش آموزان در استان اصفهان بسیار خوب و پسندیده است و۱۲۰ هزار معلم فرهیخته در استان اصفهان قدر دان این حرکت هلدینگ پتروپالایش اصفهان برای مناطق محرمی از استان که فاقد مدرسه هستند خواهند بود.

 

وی با اشاره به اینکه فرهنگ خیراندیشی از حرکت های نیکوکارانه در ساخت مدرسه در ذهن دانش آموزان متبلور میشود افزود: ما دراستان اصفهان به ۱۰ هزار کلاس درس نیازداریم که امیدواریم با حرکت های خیر اندیشانه صنایع استان این مسیر هموارشود.

 

درادامه نیز فرماندارشاهین شهر و میمه با اشاره به اینکه دراین شهرستان ۳۴ مورد کسری مدرسه وجود دارد که امیدواریم با همت خیراندیشان برطرف شود افزود:از خیران انتظار می رود که از میان ۴۸ مدرسه ای که برای ساخت تقبل کردنند بخشی از آن ها به ساخت هنرستان ها اختصاص یابد چرا که ما دربسیاری از شهرستان ها و نقاط استان دارای کمبود هنرستان ها هستیم، این در حالی است که تقاضا در این زمینه بسیار زیاد است و ما نمی توانیم جوابگوی نیازها باشیم.

 

محمد رضا کاظمی طباء، با اشاره به اینکه در حال حاضربرای ساخت یک هنرستان به بیش از ۳۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است افزود: این در حالی است که هزینه تامین و تجهیز هنرستان مانع ازآن شده که خیرین در این زمینه بیشتر واردشوند. ولی آنچه مورد اهمیت است برای اینکه بتوانیم در بحث پیشران اقتصادی حرکت کنیم نیاز است که تعداد هنرستان های دخترانه و پسرانه دراستان افزایش یابد.

 

”دکتر مجتبی ملا احمدی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین استان اصفهان نیز در این آئین با اشاره به اینکه ما در کشور ۴۰ هزار خیرمدرسه ساز داریم ادامه داد:بعضا در برخی از نقاط استان اصفهان بقدری وضعیت در مورد مدارس بغرنج است و محرومیت وجود دارد که وضعیت  بدتر از سیستان و بلوجستان است که در این زمینه حضور خیران برای رفع این محرومیت ها بسیار راهگشاست.

 

گفتنی است ، جشن بزرگ گلریزان همه با هم برای مدرسه ‌سازی ازعید تا عید، از عید قربان تا غدیر، در هلدینگ پتروپالایش اصفهان با حضور مدیران استان،شرکت های پیمانکارهلدینگ پتروپالایش اصفهان ،نمایندگان شرکت های بزرگ صنعتی ،پرسنل پالایشگاه اصفهان ،گروه های مردمی،مدیر کل نوسازی مدارس استان ، مدیرکل آموزش و پرورش، رئیس خیرین مدرسه سازاستان اصفهان، فرماندارشاهین شهر و میمه،مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه ، معاونان و مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش به عنوان میزبان در سالن اجتماعات شهرک شهید محمد منتظری در شامگاه ۲۹ خرداد ماه برگزار شد.

برچسب: هلدینگ پتروپالایش اصفهان ، جشن گلریزان نهضت مدرسه سازیhttps://jahaneghtesad.com/direct/16844


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |