پنج شنبه 28 تیر، 1403

کدخبر: 6885 10:24 1402/06/04

شهردار منطقه یک:خانه های ورزش محلات برای پرورش استعدادهای وزشی تقویت می شوند

دسته‌بندی: جامعه ، ورزشی

شهردار منطقه یک:خانه های ورزش محلات برای پرورش استعدادهای وزشی تقویت می شوند

دسته‌بندی: جامعه ، ورزشی

خانه های ورزش در سراهای محلات با هدف شناسایی و پرورش نخبگان ورزشی با توجه به نزدیکی به محل سکونت و استفاده بهینه از وقت و زمان نیازمند تقویت هستند.

 به  گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه در ادامه پایش و رصد محلات شمال تهران با حضور در سرای محله ولنجک ضمن تقدیر از نونهالان مدال آور کشوری در رشته کاراته توسعه سرانه های ورزش محلی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سراهای محلات از پتانسیل بالایی در شناسایی استعدادهای ورزشی برخوردار هستند و نیاز است در این زمینه با عزم جدی تر نونهالان و نوجوانان را جذب و آنها را ترغیب به ورزش و رسیدن به سکوهای قهرمانی کنند.

او در این بازدید از سلنا رنجبران، باران عباسی و شانا زارع به عنوان نونهالانی  که در مسابقات کاراته کیوکوشین کشوری، مقام سوم را کسب کرده بودند و تمرینات ورزشی خود را زیر نظر مربی جوانشان زهرا خلیل زاده در خانه ورزش سرای محله ولنجک انجام داده بودند با تقدیم هدیه تقدیر کرد و تقویت رشته های تخصصی در مجموعه های ورزشی تحت نظارت شهرداری را در اولویت برنامه ریزی های فرهنگی و ورزشی منطقه دانست.

 
برچسب: جهان اقتصاد ، فرهنگی ، ورزشی ، شهرداری ، تهران ، اخبار روز ، ولنجک ، منطقه یک ، کاراته ، ورزش محلی ، سرای محله ، کیوکوشینhttps://jahaneghtesad.com/direct/6885


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |