شنبه 23 تیر، 1403

کدخبر: 9034 11:30 1402/08/10
مشاور رئیس سازمان بورس پاسخ داد؛

شرط واریز سود سهام عدالت چیست؟

دسته‌بندی: بازار سرمایه ، بورس
مشاور رئیس سازمان بورس پاسخ داد؛

شرط واریز سود سهام عدالت چیست؟

دسته‌بندی: بازار سرمایه ، بورس

مهدی حاجی‌وند گفت: پرداخت سود سهام عدالت منوط به برگزاری کامل مجامع شرکت‌های سرمایه‌پذیر یا به اصلاح شرکت‌هایی است که برخی از سهام آن‌ها در قالب سهام عدالت واگذار شده است.

مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: پرداخت سود سهام عدالت منوط به برگزاری کامل مجامع شرکت‌های سرمایه‌پذیر یا به اصلاح شرکت‌هایی است که برخی از سهام آن‌ها در قالب سهام عدالت واگذار شده است.

 

او افزود: بعد از برگزاری مجامع شرکت‌ها یک مهلت قانونی دارند که در این‌مهلت قانونی باید سود خود را برای تقسیم میان سهامداران واریز کنند بنابراین با توجه به این که کماکان از این مهلت قانونی برخوردار هستند دریافت‌های سود همچنان ادامه دارد تا مادامی که این دریافت‌های سود به یک نقطه برای تقسیم میان سهامداران نرسیده باشد نمی‌توان برای پرداخت آن زمان و میزان سود سهام عدالت مشخصی را اعلام کرد. به محض این که زمان و میزان پرداخت سود سهام عدالت مشخص شد حتما اطلاع‌رسانی دقیق صورت خواهد گرفت.

 

حاجی‌وند در پایان بیان کرد: از سهامداران در خواست می‌شود خبرهای سهام عدالت را از مراجع رسمی پیگیری کنند و وارد لینک‌های غیر مربوط نشوند، همچنین برای دریافت سودسهام عدالت نیاز به مراجعه حضوری و واریز وجوه نیست.

 

جهان صنعت

برچسب: سهام عدالت ، واریز سود سهام عدالتhttps://jahaneghtesad.com/direct/9034


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |