یکشنبه 24 تیر، 1403

کدخبر: 17571 14:30 1403/04/21
مدیرعامل بانک سپه:

سودآوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت‌هایی نظیر چادرملو است

دسته‌بندی: صنعت و معدن
مدیرعامل بانک سپه:

سودآوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت‌هایی نظیر چادرملو است

دسته‌بندی: صنعت و معدن

دکتر آیت‌الله ابراهیمی، مدیرعامل بانک سپه در راس هیاتی از مدیران این بانک به همراه اعضا هیات مدیره مجموعه سرمایه‌گذاری امید و تعدادی از مدیران آن مجموعه از مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو بازدید کرد.

 در پایان این بازدید چند ساعته در نشستی مشترک با مدیران چادرملو، مهندس طاهرزاده مدیرعامل و دکتر خرم معاونت مالی و سرمایه انسانی شرکت چادرملو به تفصیل در خصوص عملکرد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و طرح‌ها و برنامه آتی گزارشی مبسوطی ارائه کردند.

 

در این گزارش با اشاره به جایگاه دوم گروه چادرملو در تولید کنسانتره کشور با سهم ۱۷ درصدی در سال گذشته و سهمی معادل ۷ درصد تولید گندله آهن، ۱۰ درصدی در تولید آهن اسفنجی و ۶ درصدی در تولید شمش فولاد در بین تولیدکنندگان زنجیره فولاد کشور افزودند: در سال ۱۴۰۲  در طرح‌های توسعه گام‌های مثبتی برداشتیم و برای اولین بار بالغ بر ۱۶۳ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه شرکت و شرکت‌های سرمایه پذیرصورت پذیرفت.

 

همچنین تصریح شد: در سال گذشته علی‌رغم محدودیت‌های زیرساختی توانستیم با افزایش بهره‌وری و کاهش توقفات ضمن حفظ تولید در واحد اسفنجی، در کارخانجات گندله‌سازی و شمش فولاد موفق به ثبت رکورد تولید از ابتدای راه‌اندازی شویم و در کل در تمامی مراحل تولید محصولات زنجیره فولاد بیش از ظرفیت اسمی و برنامه پیش‌بینی شده تولید نمائیم. 

 

بر اساس همین گزارش، سپس مدیرعامل بانک سپه ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیریت و کارکنان چادرملو در ارائه عملکرد مثبت و قابل قبول در فعالیت‌های خود گفت: سختی کار شما به عنوان جهادگران عرصه تولید زمانی قابل درک می‌شود که از نزدیک شاهد این تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و عاشقانه شما باشیم و امروز در یکی از گرم‌ترین روز‌های سال این توفیق برای ما فراهم گردید. 

 

وی افزود: تولید در زنجیره ارزش چادرملو و گزارش امیدبخش شما از طرح‌ها و برنامه توسعه، و نظم و انضباط حاکم در این مجموعه عظیم معدنی و صنعتی که آینده روشنی برای این مجموعه را نوید می‌دهد، افتخاری است برای کشور که بی‌شک حاصل تلاش، هدایت و نظارت اصولی مدیریت مجموعه می‌باشد.

 

دکتر ابراهیمی تصریح کرد این تلاش‌های شما مجاهدت الهی است و مطمئناً خداوند در این راه حامی و پشتیبان شما خواهد بود؛ و مجموعه بانک سپه نیز به عنوان بزرگ‌ترین بانک کشور در کنار شماست، چرا که اعتقاد داریم سودآوری و موفقیت ما حاصل عملکرد مثبت شرکت‌هایی نظیر چادرملو است.

برچسب: چادرملو ، بانک سپهhttps://jahaneghtesad.com/direct/17571


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |