پنج شنبه 16 آذر، 1402

کدخبر: 6270 12:59:00 1402-05-19
با ۳۰۰ میلیون این خانه‌ها را رهن کنید + جدول

رهن واحد با ۳۰۰ میلیون تومان

دسته‌بندی: مسکن
با ۳۰۰ میلیون این خانه‌ها را رهن کنید + جدول

رهن واحد با ۳۰۰ میلیون تومان

دسته‌بندی: مسکن

بررسی‌ها از فایل‌های عرضه شده رهن و اجاره خانه در پایتخت نشان می‌دهد که با ۳۰۰ میلیون تومان در تهران می‌توان واحدی با متراژ ۴۰ تا ۸۰ مترمربع به صورت رهن کامل اجاره کرد که البته اغلب این واحدها در موقعیت مرکزی، جنوبی و شرق تهران قرار گرفته‌اند.

برخی از واحدهایی که با بودجه ۳۰۰ میلیون تومانی می‌توان رهن کامل کرد، فاقد امکاناتی همچون، دسترسی خوب، پارکینگ، آسانسور، عمر بنای پایین هستند و به ندرت می‌توان واحدی را یافت که تمام امکانات را همزمان داشته باشد و یا همچنین به اصطلاح خوش نقشه باشد. 

در میان فایل‌هایی که با این رقم برای رهن کامل عرضه شده است، آپارتمان نوساز زیر ۵ سال ساخت به چشم نمی‌خورد؛ بنابراین می‌توان گفت که اگر قصد رهن خانه با ۳۰۰ میلیون تومان را دارید باید از سن پایین بنا صرف نظر کنید. 

بررسی فایل‌های مشاوران املاک نشلان می‌دهد، با این بودجه می‌توان یک خانه در محله سلسبیل، یک واحد با ۴۰ مترمربع زیربنا و ۱۹ سال ساخت و بدون آسانسور، پارکینگ و انباری و در محله ارامنه نیز، واحدی با ۴۸ مترمربع مساحت و عمربنایی بالای ۱۷ سال اجاره کرد. 

در محله پیروزی، واحدی ۸۴ متری و زیر همکف و ۱۵ سال ساخت و در تهرانپارس شرقی، واحدی ۵۰ متری و ۷ سال ساخت، با ۳۰۰ میلیون تومان رهن کامل پیشنهاد شده است. 

در محله وحیدیه و محله دیلمان، برای رهن کامل واحدهایی بالای ۳۰ سال ساخت با ۵۰ مترمربع زیربنا، ۳۰۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است.

قیمت مسکن

 

منبع: اکوایران

 
برچسب: جهان اقتصاد ، مسکن ، اجاره مسکن ، وام اجاره مسکن ، ودیعه مسکن ، بازار مسکن ، تسهیلات مسکن ، قیمت مسکن ، نرخ مسکن ، اخبار روزhttps://jahaneghtesad.com/direct/6270


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |