یکشنبه 24 تیر، 1403

کدخبر: 1337 06:40 1402/01/10

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت مس با مادر شهیدان کدخدایی و دو جانباز سرافراز در رفسنجان

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، معادن

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت مس با مادر شهیدان کدخدایی و دو جانباز سرافراز در رفسنجان

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، معادن

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اسوه صبر و مقاومت رفسنجان، مادر شهیدان کدخدایی و دو جانباز بازنشسته صنعت مس دیدار کرد.

به گزارش مس پرس، در این دیدار که شامگاه سه‌شنبه هشتم فروردین‌ماه انجام شد، دکتر رستمی مدیرعامل شرکت مس به همراه حجت‌الاسلام عسکری امام‌جمعه رفسنجان، حجت‌الاسلام جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، مهندس رضایی فرماندار رفسنجان، مهندس رحمتی معاون تولید شرکت مس، مهندس محققی سرپرست مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، احمد گروهی مشاور مدیرعامل شرکت مس در امور ایثارگران، مهندس صفری مدیر منایع انسانی شرکت مس و دهقان‌رجبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رفسنجان حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در دیدار با خانواده و مادر شهیدان کدخدایی که سه فرزند خود به‌ نام‌های رضا، علی و حسین را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده‌اند، یک فرزند جانباز ایشان به رحمت خدا رفته و یک فرزند جانباز دیگر دارند، این خانواده را اسوه صبر، مقاومت و ایثارگری دانست.

دکتر رستمی از خانواده شهیدان کدخدایی که همه وجودشان را برای اسلام و انقلاب در طبق اخلاص قرار داده‌اند تجلیل کرد.

حجت‌الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان نیز در این دیدار به بیان خصوصیاتی از شهدای این خانواده ایثارگر پرداخت و یاد آنان را گرامی داشت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در ادامه با همراهی دیگر مسئولان، از جانباز حسن عبدالهی بازنشسته صنعت مس که دچار مشکلات ریوی و در منزل بستری است عیادت کرده و سال نو را به ایشان تبریک گفت.

دکتر رستمی در این دیدار جهت حل مشکلات درمانی این جانباز سرافراز دستوراتی صادر کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران همچنین با آزاده و جانباز سرافراز حسین پورسیاهکوهی نیز دیدار کرد.

دکتر رستمی در این دیدار با تجلیل از رشادت و استقامت این جانباز که 9سال در اسارت نیروهای بعثی بوده، از وی به‌عنوان یک الگو در شرکت مس یاد کرد.

 

 

برچسب: جهان اقتصاد ، شرکت ملی صنایع مس ایران ، ایثارگران ، شرکت مس ، خانواده شهدا ، اخبار روز ، دکتر رستمی ، مجتمع مس سرچشمه ، رفسنجانhttps://jahaneghtesad.com/direct/1337


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |