سه شنبه 02 مرداد، 1403

کدخبر: 16724 14:35 1403/03/27
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبرداد؛

دستگیری ۴۷ سارق حرفه ای طی دو روز گذشته در اصفهان

دسته‌بندی: استان‌ها
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبرداد؛

دستگیری ۴۷ سارق حرفه ای طی دو روز گذشته در اصفهان

دسته‌بندی: استان‌ها

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۴۷ سارق حرفه ای طی دو روز گذشته در شهرستان اصفهان خبر داد.

سرهنگ حسین بیان داشت: مأموران انتظامی کلانتری‌های فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان طی ۴۸ ساعت گذشته حین گشت زنی‌های هدفمند و هوشمند و حضور مقتدرانه در اماکن پر تردد و پارک‌ها و نیز گشت زنی‌های شبانه موفق دستاوردهای خوبی در زمینه مقابله با سرقت در این شهرستان کسب کردند.

وی به کشف ۱۶ دستگاه خودرو مسروقه و ۴ دستگاه موتور سیکلت مسروقه اشاره کرده و اظهار داشت: در این بازه زمانی مأموران انتظامی کلانتری‌های شهرستان در عملیات‌های جداگانه موفق به دستگیری ۴۷ نفر سارق و کشف ۷۶ فقره سرقت شدند که ۱۶ فقره آنها منجر به کشف خودروی مسروقه و ۴ مورد نیز منجر به کشف موتور سیکلت مسروقه شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در ادامه به کشف ۳ فقره دوچرخه مسروقه، ۴ مورد سرقت از اماکن و معابر، ۴۳ مورد سرقت داخل خودرو، ۴ فقره سرقت کابل برق و ۲ فقره کش روزنی اشاره کرد.

وی از تحویل متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و گفت: طرح‌ها و برنامه‌های مقابله با سرقت پلیس شهرستان اصفهان با قوت و قدرت تمام در حال انجام است و تمامی کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در این زمینه فعال هستند و اقدامات خود را به صورت روزانه انجام می‌دهند که با موفقیت‌های خوبی نیز همراه بوده است.

 

برچسب: اصفهان ، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/16724


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |