سه شنبه 08 اسفند، 1402

کدخبر: 12662 13:30 1402/11/24
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبرداد؛

دستگیری ۱۹۵ معتاد و خرده فروش در طرح آرامش پلیس اصفهان

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبرداد؛

دستگیری ۱۹۵ معتاد و خرده فروش در طرح آرامش پلیس اصفهان

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از جمع آوری و دستگیری 195 معتاد و خرده فروش مواد افیونی با اجرای طرح آرامش 5 خبر داد.

سرهنگ احمد نیکبخت بیان داشت: در راستای پاسخگویی به مطالبات مردم و به منظور پاکسازی محلات و نقاط آلوه از لوث وجود معتادان و خرده فروشان مواد مخدر طرح آرامش 5  توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح تمامی محل های توزیع و مصرف مواد مخدر که از قبل مورد شناسایی قرار گرفته بودندپاکسازی و  در مجموع تعداد 60 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 135 معتاد متجاهر نیز جمع آوری شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به کشف 14 کیلو انواع مواد مخدر در این طرح گفت: معتادان متجاهر جمع آوری شده جهت درمان به کمپ های ترک اعتیاد منتقل و خرده فروشان نیز پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی ها در پایان خاطر نشان کرد: از شهروندان می خواهیم در صورت اطلاع از محل های خرید و فروش مواد افیونی و مصرف مواد موضوع را از طریق تماس با ستاد خبری پلیس مبارزه مواد مخدراصفهان به شماره 21825462 در اختیار پلیس قرار دهند.

 

برچسب: معتادان متجاهر ، اصفهان ، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/12662


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |