چهارشنبه 30 خرداد، 1403

کدخبر: 16537 09:15 1403/03/22

درمان ریشه‌ای مشکل آب‌ پتروشیمی ایلام

دسته‌بندی: صنعت و معدن

درمان ریشه‌ای مشکل آب‌ پتروشیمی ایلام

دسته‌بندی: صنعت و معدن

شرکت پتروشیمی ایلام در‌ راستای درمان ریشه‌ای مشکل کمبود آب مورد نیاز، از شرکت‌های مشاور و دانش‌بنیان دعوت به همکاری کرد.فراخوان عمومی شناسایی شرکت مشاور در جهت حل ریشه‌ای و اصولی مشکل آب و پیشگیری از وقفه در‌ امر خطیر تولید صورت گرفته و بر اساس آن شرکت پتروشیمی ایلام در نظر دارد به منظور بهینه‌سازی و مدیریت مصرف آب و انرژی با تمرکز بر روی کاهش مصرف آب در برج خنک‌کننده مجتمع (Cooling Tower) پروژه‌ای را تعریف و اجرا نماید.

از شرکت های مشاور و دانش بنیان توانمند و دارای تجربه در زمینه بهینه سازی مصرف آب و انرژی در برجهای خنک کننده دعوت به همکاری نمود

گفتنی است این مجتمع پیش از این نیز با پیگیری‌های مدیرعامل پتروشیمی ایلام در راستای حذف فلرینگ اتیلن از مخزن و نگهداشت  محیط‌زیست، نسبت به تعیین تکلیف قرارداد ساخت کمپرسورهای BOG گام مهمی را برداشته است .

تامین پایدار خوراک نیز از دیگر اولویت‌های پیش روی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام است که نتایج آن به زودی به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

برچسب: شرکت پتروشیمی ایلام ، درمان مشکل آب‌ پتروشیمی ایلام ، مشکل آب‌ پتروشیمی ایلامhttps://jahaneghtesad.com/direct/16537


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |