شنبه 01 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 5707 19:19 1402/05/02
درآمد رونالدو از تبلیغات چقدر است؟

درآمد ۵ هزار میلیاردی رونالدو از تبلیغات

دسته‌بندی: ورزشی ، فناوری
درآمد رونالدو از تبلیغات چقدر است؟

درآمد ۵ هزار میلیاردی رونالدو از تبلیغات

دسته‌بندی: ورزشی ، فناوری

نشریهٔ «اسپورت» اسپانیا در گزارشی نوشته درآمد پارسال رونالدو در فضای مجازی با تبلیغ برندهای مختلف در صفحات اجتماعی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بوده است.

نشریه «اسپورت» اسپانیا در گزارشی به درآمدزایی بی نظیر کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی در سال گذشته پرداخت که او را پردرآمدترین فوتبالیست دنیا بالاتر از مسی کرد.

طبق گزارش نشریه اسپانیایی رونالدو فوتبالیستی است که بیشترین قرارداد اسپانسری در میان بازیکنان فوتبال دارد و او با انواع برندهای مختلف قرارداد همکاری دارد.

رونالدو در داخل مستطیل سبز فوتبالیست بی نظیری است و همچنین در عالم تجارت هم فوق العاده ظاهر شده و هرجایی برند CR7 به چشم می خورد. از تولید پوشاک گرفته تا تولید عطر جزو خلاقیت های ابرستاره پرتغالی به شمار می آید.

طبق ارزیابی های صورت گرفته درآمد سال گذشته رونالدو در فضای مجازی با تبلیغ برندهای مختلف در صفحات اجتماعی بیش از 100 میلیون دلار(بیش از 5 هزار میلیارد تومان) بوده است.

رونالدو نزدیک به 600 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و برای هر پست تبلیغانی اش مبلغ 2 میلیون یورو دریافت می کند.

 

منبع: فارس

برچسب: جهان اقتصاد ، فضای مجازی ، اینستاگرام ، اخبار روز ، رونالدو ، شبکه های اجتماعی ، فوتبالیست ، کریستیانو رونالدو ، درآمد رونالدو ، فالوور اینستاگرامhttps://jahaneghtesad.com/direct/5707


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |