جمعه 24 فروردین، 1403

کدخبر: 11349 14:15 1402/10/16

خانه‌دار شدن این بازنشستگان کلید خورد

دسته‌بندی: تجارت ، زیربنایی ، مسکن

خانه‌دار شدن این بازنشستگان کلید خورد

دسته‌بندی: تجارت ، زیربنایی ، مسکن

معاون وزیر راه با اشاره به تشکیل قرارگاه ساماندهی بازنشستگان،گفت: بازنشستگان دارای فرم ج سبز از هفته آینده برای ثبت‌نام نهضت ملی مسکن به وزارت راه مراجعه کنند.

 محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی در آیین بزرگداشت تجلیل و تکریم پیشکسوتان وزارت راه و شهرسازی با تسلیت و محکوم کردن حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان از ساماندهی وضعیت بازنشستگان و پیشکسوتان وزارت راه و شهرسازی خبر داد و اظهار کرد:‌ بیش از ۱۰۰ هزار نفر نیروی شاغل در مجموعه وزارت راه  و شهرسازی وجود دارد.

 

وی با بیان این‌که ارتباط با بازنشستگان باید تداوم داشته باشد و در این راستا قرارگاه تجربه‌نگاری تشکیل می‌شود، ادامه داد: فارغ از دسته بندی نیروها به قراردادی و رسمی و غیره، جمع آوری تجربیات بازنشستگان و تهیه بانک اطلاعاتی جامع از وضعیت این عزیزان در اولویت دارد و تداوم جلسات این چنینی در دستور کار است.

 

وی افزود: در  قرارگاه یاد شده بیمه تکمیلی از اصول اولیه خدمات رسانی صحیح و رفاهیات بوده و حل و رفع مشکلات متعدد بازنشستگان مدون خواهد شد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی بهبود وضعیت معیشت و رفاه بازنشستگان را امری ضروری دانست و تصریح کرد: همه بازنشستگان با هر نوع قراردادی مشمول تصمیمات و خدمات این قرارگاه می شوند.

 

زهره‌ای یادآور شد:برای  بودجه سال آینده سهمی ویژه برای انجام رفاهیات همکاران پیشکسوت بازنشسته در نظر گرفته شده و بازنشستگان مانند کارکنان شامل از بیمه تکمیلی یکسان بهره‌مند می‌شوند.

 

وی بیان کرد: به دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا بازنشستگان ستاد وزارت راه و شهرسازی از امکانات سازمان های تابعه و شرکت های زیرمجموعه و ادارات کل استانی استفاده کنند. به‌دنبال تامین تسهیلات ویژه برای‌بازنشستگان خانواده بزرگ راه و شهرسازی هستیم.

 

وی با اشاره به اهمیت موضوع معیشت و تامین مسکن‌بازنشستگان، گفت:‌ آن دسته از همکاران بازنشسته که فرم ج آنها سبز است از هفته آینده برای ثبت نام و تشکیل پرونده به وزارت راه و شهرسازی مراجعه کنند.

 

وی تاکید کرد: در تمامی کمیته های زیر مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی که در راستای پیگیری امور بازنشستگان و جهت تصمیم سازی تشکیل خواهد شد، بایستی نماینده ای ازبازنشستگان حضور داشته باشد تا این قشر عظیم و ارزشمند در تصمیم سازی ها نیز دخیل باشند.

 

تسنیم

برچسب: مسکن ، بازنشستگان ، خانه‌دار شدن بازنشستگانhttps://jahaneghtesad.com/direct/11349


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |