چهارشنبه 29 فروردین، 1403

کدخبر: 11952 15:15 1402/11/02

حداقل حقوق سربازان متاهل و مجرد چقدر است؟

دسته‌بندی: اقتصاد کلان ، جامعه

حداقل حقوق سربازان متاهل و مجرد چقدر است؟

دسته‌بندی: اقتصاد کلان ، جامعه

نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ از مصوبه این کمیسیون برای افزایش حقوق سربازان در سال آینده خبر داد و گفت که حداقل حقوق ماهیانه سربازان مجرد در سال آینده ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سربازان متاهل ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌شود.

 نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ از مصوبه این کمیسیون برای افزایش حقوق سربازان در سال آینده خبر داد. وی گفت: حداقل حقوق ماهیانه سربازان مجرد در سال آینده ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سربازان متاهل ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌شود. لذا در سال ۱۴۰۳ هیچ سربازی کم‌تر از ۴ میلیون و ۸۰۰هزار تومان دریافتی نخواهد داشت.

 

محسن دهنوی اظهار کرد: حقوق سربازان نیز باید با توجه به لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری افزایش پیدا کند. همچنین از آنجایی که طبق قانون باید سرباز حداقل ۶۰ درصد حقوق یک پایور را دریافت کند، حقوق سربازان نیز باید زیاد شود.

 

او همچنین تاکید کرد که طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، حداقل حقوق سربازان مجرد در سال آتی به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد رسید. حقوق ماهیانه سربازان متاهل نیز ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد شد. لذا در سال ۱۴۰۳ هیچ سربازی کم‌تر از ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دریافتی نخواهد داشت و بر اساس منطقه عملیاتی، درجه و تعداد فرزندان، بالاتر نیز خواهد رفت.

برچسب: حقوق سربازانhttps://jahaneghtesad.com/direct/11952


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |