جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 7588 15:19 1402/06/28
بر اساس آمار تولید در پنج ماهه اول سال جاری

تولید ذوب آهن اصفهان همچنان فراتر از برنامه

دسته‌بندی: صنعت و معدن
بر اساس آمار تولید در پنج ماهه اول سال جاری

تولید ذوب آهن اصفهان همچنان فراتر از برنامه

دسته‌بندی: صنعت و معدن

ذوب آهن اصفهان موفق شد در پنج ماهه اول سال جاری تولیدی فراتر از برنامه داشته باشد. این تولید همچنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 بر اساس این گزارش، تولید چدن مذاب در پنج ماهه اول سال جاری یک میلیون و ۳۲۱ هزار و ۲۹۳ تن بود که ۱۲ درصد بیشتر از برنامه تولید بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد رشد داشته است . در این مدت تولید آگلومره ، یک میلیون و ۴۵۶ هزار و ۷۹۱ تن بود که ۷ درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش یافته است.  

تولید شمش ذوب آهن اصفهان که ۱۰ درصد فراتر از برنامه انجام شده است در پنج ماهه اول سال به یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۸۰۱ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش یافته است .  

تولید کک که اهمیت بسیاری در قیمت تمام شده محصولات ذوب آهن اصفهان دارد از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه به ۵۴۱ هزار و ۱۰۱ تن رسید که ۳ درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش را نشان می دهد.  

ذوب آهن اصفهان که امسال تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را در اولویت قرار داده است موفق شد در ۵ ماهه اول سال جاری با تولید ۷۴۵ هزار و ۸۲۰ تن محصولات نوردی افزایش ۹ درصدی در این بخش را حاصل کند که مطابق برنامه بوده است.

برچسب: جهان اقتصاد ، ذوب آهن اصفهان ، اخبار روز ، تولید شمشhttps://jahaneghtesad.com/direct/7588


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |