پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 16542 10:05 1403/03/22
مدیرعامل آبفای استان اصفهان خبرداد؛

تقویت شبکه آبرسانی خیابان باهنر در اصفهان

دسته‌بندی: استان‌ها
مدیرعامل آبفای استان اصفهان خبرداد؛

تقویت شبکه آبرسانی خیابان باهنر در اصفهان

دسته‌بندی: استان‌ها

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت:در خرداد ماه جاری با تکمیل عملیات شبکه آبرسانی خیابان باهنر در اصفهان، زمینه تقویت فشار شبکه آب بیش از ۵۰هزار نفر درقسمتی از منطقه شمال اصفهان فراهم شد.

حسین اکبریان با بیان اینکه فاز دوم این پروژه از اواخر سال گذشته عملیاتی شده بود، اظهار داشت: عملیات تقویت شبکه آبرسانی خیابان باهنر به طول یک‌کیلومتر از کنار گذر اتوبان ردانی پور آغاز شد و در خیابان آیت اله صادقی به پایان رسید که به دنبال اجرای این عملیات فشار آب خیابان های رباط اول، باهنر، فروغی، استاد شهریار، امام خمینی و آیت الله صادقی1.5 برابر نسبت به سال قبل بیشتر شده است.

وی با اشاره به اینکه سالهای قبل در فصل تابستان ساکنان خیابان های اطراف منطقه باهنر با افت فشار آب مواجه بودند تصریح کرد: عملیات تقویت فشار شبکه آب خیابان باهنر در دو فاز از سال 1401 در دستور کار قرار گرفت که فاز یک این عملیات که بیش از 700 متر بود در سال 1402 به پایان رسید و سپس فاز دوم آن عملیاتی شد که در خرداد ماه جاری در مدار بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: با در مدار قرار گرفتن این خط در شبکه توزیع آبرسانی اصفهان، آب با فشار مناسب در اختیار مردم منطقه قرار می گیرد و این امر افزایش سطح رضایت مندی مردم را از توزیع عادلانه آب به همراه دارد که این مهم با تلاش نیروهای متخصص آبفای استان اصفهان اجرایی شد.

 

برچسب: اصفهان ، آبفای استان اصفهان ، تقویت شبکه آبرسانی خیابان باهنر در اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/16542


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |