یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 16829 09:00 1403/03/31

تقسیم 60 درصدی سود فولاد هرمزگان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

تقسیم 60 درصدی سود فولاد هرمزگان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مجمع عمومی عادی سالیانه سهام شرکت فولاد هرمزگان جنوب با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد و تقسیم 60 درصدی سود خالص مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان جنوب «هرمز» با دستور کار استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 1402، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره و سایر موارد که در صلاحیت مجمع باشد، در هتل هما بندرعباس با حضور سهامداران برگزار شد.

 

در این مجمع، مصطفی عطایی‌پور، نماینده سهامدار عمده به عنوان ریاست مجمع حضور پیدا کرد و با معرفی اعضای هیئت رئیسه و قرار گرفتن آن‌ها در جایگاه، این مجمع به طور قانونی رسمیت یافت.

 

در ادامه این مجمع، مصفی متقی، معاون مالی و اقتصادی شرکت فولاد هرمزگان توضیحاتی را در خصوص عملکرد مالی و اقتصادی شرکت به سهامداران ارائه داد که اهم آن به شرح زیر است:

 

•  کسب درآمد 297 هزار و 231 میلیارد ریالی و رشد 29 درصدی درآمدهای کلی شرکت در سال 1402 نسبت به سال 1401

 

•  کسب سود 61 هزار و 505 میلیارد ریالی و رشد 39 درصدی سود عملیاتی شرکت در سال 1402 نسبت به سال 1401

 

•  کسب سود 37 هزار و 331 میلیارد ریالی معادل 444 ریال به ازای هر سهم در سال 1402

 

وی تاکید کرد: دلایل کاهش سود خالص نسبت به سال گذشته، اثرگذاری قطعی‌های برق و گاز بر فعالیت تولیدی و عملیاتی شرکت به ویژه هزینه‌ها، افزایش خرید آهن اسفنجی در هنگام قطعی گاز و کاهش تولید تختال در هنگام قطعی برق بوده است. به این موارد می‌توان افزایش قیمت‌های مواد اولیه ازجمله آهن اسفنجی و گندله و افزایش هزینه‌های مختلف را اضافه کرد.

 

در ادامه مجمع، حسابرس و بازرس قانونی شرکت بندهای خود از صورت‌های مالی و گزارش هیئت مدیره را قرائت کرد و مدیرعامل و معاونین شرکت به این بندها پاسخ‌های لازم را دادند.

 

همچنین سهامداران به صورت حضوری و آنلاین سوالات خود را از هیئت مدیره مطرح کردند و هیئت مدیره و مدیران شرکت نیز به آن‌ها پاسخ دادند.

 

در پایان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد هرمزگان، تقسیم 60 درصدی سود خالص مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

 

برچسب: شرکت فولاد هرمزگان ، مجمع عمومی عادی سالیانهhttps://jahaneghtesad.com/direct/16829


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |