یکشنبه 12 آذر، 1402

کدخبر: 7602 19:48:00 1402-06-31

بازدید مدیرعامل جدید از پالایشگاه نفت سپاهان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

بازدید مدیرعامل جدید از پالایشگاه نفت سپاهان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیر عامل جدید شرکت نفت سپاهان امروز از پالایشگاه نفت سپاهان اصفهان بازدید کرد.

فرهاد امین دهقان ضمن بازدید از بخش های مختلف پالایشگاه ، در فضایی صمیمی به گفتگو با کارکنان پرداخت و در جریان روند فعالیت ها  قرار گرفت. 

پیش از این بازدید   توسلی مدیریت روابط عمومی، ضمن تبریک فرار رسیدن ماه ربیع الاول و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از طرف کلیه معاونت ها،مدیران و کارکنان مجموعه عظیم شرکت نفت سپاهان ، انتصاب دکتر فرهاد امین دهقان را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت نفت سپاهان تبریک گفت و افزود  تقارن انتصاب و آغاز بکارمدیر عامل جدید با ایام پرخیر و برکت ماه ربیع الاول را به فال نیک گرفته و توفیق روزافزون ایشان را در این مسئولیت خطیر، آرزومندیم.

 در ادامه شیربره معاونت پالایشگاه نیز ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی و تبریک انتصاب مدیر عامل جدید، به بیان گزارش کوتاهی از روند فعالیت های واحدهای مختلف پالایشگاه پرداخت و تسریع در اجرای پروژه های در دست اقدام و برگزاری اورهال واحدهای پالایش را از ضرورت های پیش روی شرکت نفت سپاهان عنوان کرد.

در ادامه این جلسه، پس از معرفی مدیران پالایشگاه ، مدیر عامل شرکت نفت سپاهان ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه نفت سپاهان، این شرکت را بعنوان شرکتی خوش نام در صنعت روانکار معرفی نمود و این خوش نامی و موفقیت را ثمره ی تلاش و تعهد نیروی انسانی شرکت نفت سپاهان برشمرد و لزوم توجه بیش از پیش به نیروی انسانی  بعنوان سرمایه های ارزشمند نفت سپاهان را مورد تأکید قرار داد .

وی در پایان  ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش بیش از پیش همه همکاران دوران پیش رو برای نفت سپاهان دوران ظهور اتفاقات خوب و موفقیت های پی در پی باشد.

برچسب: جهان اقتصاد ، هفته دفاع مقدس ، اخبار روز ، شرکت نفت سپاهان ، نفت سپاهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/7602


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |