جمعه 04 اسفند، 1402

کدخبر: 3008 17:30 1402/03/08

بازارهای جهانی در انتظار به‌روز رسانی آمارهای اقتصادی آمریکا، چین و منطقه یورو

دسته‌بندی: ارز ، اقتصاد بین الملل

بازارهای جهانی در انتظار به‌روز رسانی آمارهای اقتصادی آمریکا، چین و منطقه یورو

دسته‌بندی: ارز ، اقتصاد بین الملل

هفته جاری در بازار جهانی، حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ماه می و قیمت مسکن در آمریکا، تورم منطقه یورو مورد توجه قرار خواهد گرفت.

هفته آینده یک هفته معاملاتی تعطیلات کوتاه خواهد بود و بازارهای آمریکا برای تعطیلات روزاستقلال در روز دوشنبه بسته خواهند بود.

با توافقی آزمایشی جمهوریخواهان و کاخ سفید برای افزایش سقف بدهی آمریکا، سرمایه گذاران توجه خود را به برنامه فدرال رزرو برای نرخ بهره معطوف خواهند کرد.

گزارش مشاغل روز جمعه در آمریکا به دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت - یک آمار قوی انتظارات برای افزایش نرخ بهره را در ژوئن افزایش می دهد. اقتصاددانان انتظار دارند که گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی روز جمعه نشان دهد که اقتصاد آمریکا در ماه می 180هزار شغل ایجاد کرده است یا خیر. در ماه آوریل، رشد شغلی آمریکا با افزایش شدید دستمزدها به 253هزار نفر افزایش یافت.

در مناطق دیگر، انتظار می‌رود داده‌های PMI از چین به این دیدگاه را تقویت کند که روند بهبود در دومین اقتصاد بزرگ جهان با چالش مواجه شده است. داده‌های تورم منطقه یورو نیز می‌تواند بر بانک مرکزی این منطقه برای اصلاح برخی از سیاست‌ها به ویژه در زمینه نرخ سود فشار وارد بیاورد.

unnamed

 

برچسب: جهان اقتصاد ، تورم ، بانک مرکزی ، یورو ، دلار ، آمریکا ، چین ، نرخ سود ، فدرال رزرو ، نرخ بهره ، اخبار روزhttps://jahaneghtesad.com/direct/3008


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |