یکشنبه 27 خرداد، 1403

کدخبر: 12642 09:40 1402/11/23
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان خبر داد:

افزایش ساعت خدمت‌رسانی مراکز معاینه فنی در ایام پایانی سال

دسته‌بندی: زیربنایی ، ترابری ، استان‌ها
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان خبر داد:

افزایش ساعت خدمت‌رسانی مراکز معاینه فنی در ایام پایانی سال

دسته‌بندی: زیربنایی ، ترابری ، استان‌ها

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان از افزایش ساعات خدمت‌رسانی و شیفت‌های حضور کارشناسان مراکز معاینه فنی در ایام پایانی سال خبر داد.

به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل ازاداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعلی عبداللهی با اعلام این خبر گفت: در ایام پایانی سال با توجه به اینکه مسافرت‌ها و ترددها افزایش پیدا می‌کند، ساعات خدمت‌رسانی و شیفت‌های حضور کارشناسان در مراکز فنی افزایش یافته است.

او افتتاح مرکز معاینه فنی حافظ قطعات در منطقه خودروی امیرکبیر در منطقه ۱۲ را گامی در راستای ارتقای میزان و کیفیت خدمت رسانی به شهروندان دانست و افزود: مراکز معاینه فنی در تمام مناطق شهر اصفهان مشغول خدمت رسانی هستند و شهروندان می‌توانند با توجه به محل سکونت خود به نزدیک‌ترین مرکز مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان با بیان اینکه شهروندان می‌توانند با دریافت نوبت اینترنتی به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند، ادامه داد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس Fani.hamlebar.com تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای مراجعه ثبت کرده و طبق ساعت اعلام شده به مرکز مراجعه کنند.

 

برچسب: شهرداری اصفهان ، اصفهان ، مراکز معاینه فنی ، سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/12642


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |