سه شنبه 14 آذر، 1402

کدخبر: 2718 14:56:11 1393-04-02
پیش بینی بازار طلا در ماه مبارک رمضان

پیش بینی بازار طلا در ماه مبارک رمضان

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
پیش بینی بازار طلا در ماه مبارک رمضان

پیش بینی بازار طلا در ماه مبارک رمضان

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازارپول : رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از رونق بازار طلا و سکه در اواسط ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: فصل تابستان بهترین فصل رونق بازار در همه ابعاد از جمله بازار طلا می باشد

محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در خصوص افزایش اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخل به سایت طلا گفت: تحولات سیاسی و منطقه ای و بحران هایی که در برخی کشورها نظیر بحران اوکراین وجود دارد، باعث تکان یا نوسان در بازار اقتصاد دنیا می شود.
کشتی آرای در ادامه افزود: بحران اوکراین و بحران عراق از جمله تحولاتی هستند که تاثیر مستقیم روی مسائل اقتصادی دارند و اخیرا نگرانی هایی که در خصوص بحران اوکراین وجود داشت و در حال حاضر تنشها در عراق موجب افزایش 8 دلاری هر بشکه نفت در بازارهای جهانی شده است.
وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت نفت با کاهش ارزش دلار همراه بوده است، تصریح کرد: نشست فدرال رزرو آمریکا باعث شد که ارزش دلار کاهش یابد و نوساناتی روی قیمت اونس طلا ایجاد شود به طوریکه از روز پنج شنبه تا روز جمعه قیمت هر اونس طلا تا 44 دلار افزایش یافت.
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر اظهار داشت: همزمان با رشد بهای جهانی طلا، قیمت طلا در بازار داخل نیز تغییر کرد و با افزایش مواجه شد؛ به گونه ای که هر گرم طلای 18 عیار 700تومان افزایش پیدا کرد و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز بین 22 تا 28 هزار تومان رشد کرد.
کشتی آرای ضمن بیان رونق بازار طلا در فصل تابستان در گفتگو با سایت طلا گفت: معمولا فصل تابستان بهترین فصل رونق کار در همه ابعاد می باشد و به نظر می رسد از اواسط ماه مبارک رمضان بازارها فعال شوند و رونق بیشتری بگیرند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: پایان فصل امتحانات درگیری خانواده ها در خصوص مسائل امتحانات دانش آموزان کمتر می شود و فصل تابستان بهترین فرصت برای خرید و فروش طلا به شمار می رود ؛ همچنین مناسبتهای خوبی در پیش رو داریم و امیدوارم این مناسبت ها رونق بیشتری را به بازار دهد.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |