سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 7609 13:45:25 1393-09-11
لاهوتی :  تفکر خانم ابتکار غلط است

لاهوتی : تفکر خانم ابتکار غلط است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
لاهوتی :  تفکر خانم ابتکار غلط است

لاهوتی : تفکر خانم ابتکار غلط است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: خانم ابتکار شما متولی سلامت جامعه هستید ولی تفکرتان درباره مسئله محیط زیست غلط است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در نطق میان دستور گفت: خروجی مذاکرات تیم مذاکره کننده کشورمان با 1+5 دو واقعیت را به جهان نشان داد، نخست زیاده خواهی آمریکا که با رفع تحریم ها مخالفت کرد و کشورهای هم‌پیمانش را در این امر تشویق کرد و دوم ایستادگی و مقامت تیم مذاکره کننده کشورمان از مواضع هسته‌ای ملت دفاع کرد و اجازه نداد آمریکا منافع خود را عملی کند.

وی افزود: آمریکا بداند که ملت ایران هرگز از موضع هسته‌ای خود عقب نشینی نکرده و مجلس هم از تمام ظرفیت‌های خود برای مقابله با تحریم ها استفاده می‌کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت از تمام ظرفیت‌های صادرات در کشور استفاده کند.

لاهوتی با اشاره به اینکه مسئله پارازیت ها مسئله فنی و تخصصی است که در مجلس مورد بررسی قرار گرفته است ادامه داد: دولت و شورای عالی امنیت ملی ضمن حفظ ارزش‌های انقلاب به سلامت مردم نیز توجه کند.

وی خطاب به رئیس سازمان محیط زیست گفت: خانم ابتکار دو دوره رئیس سازمان محیط زیست هستند اما چرا باید مردم گیلان رتبه دوم سرطان در کشور را به خود اختصاص دهند و مردم این استان شاهد سرطان‌های متعدد باشند.

لاهوتی افزود: خانم ابتکار شما در کشور چه کاره هستید؟ مگر نه اینکه متولی سلامت جامعه هستید؟ متاسفانه تفکر شما در این باره غلط است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |