شنبه 11 آذر، 1402

کدخبر: 179120 11:31:08 1401-02-22
راهبرد بانک کشاورزی کسب جایگاه برتر در نظام بانکی است

راهبرد بانک کشاورزی کسب جایگاه برتر در نظام بانکی است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
راهبرد بانک کشاورزی کسب جایگاه برتر در نظام بانکی است

راهبرد بانک کشاورزی کسب جایگاه برتر در نظام بانکی است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،مهدی رضایی که روز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه در هم‌اندیشی مدیران این بانک سخن می گفت،با بیان این مطلب اظهار داشت: بانک کشاورزی به لحاظ ساختاری و زیرساختی ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد و با وجود نیروهای توانمند و کارآمد طی چند سال آینده می تواند به بانک نخست کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر امنیت غذایی یکی از مهم‌ترین موضوعات است و بانک کشاورزی نخستین بانکی است که از آن انتظار حمایت و کمک همه جانبه دارند، گفت: باید برنامه‌ریزی کنیم تا بر اساس برنامه چهارساله‌ تدوین شده برای بانک، به جایگاه مدنظر خود دست یابیم.

رضایی با بیان اینکه رویکرد مدیریتی در بانک کشاورزی عارضه‌یابی سیستمی است اضافه کرد: مدیران استانی هر چه بیشتر مشکلات و چالش ها را شناسایی کنندتا برمبنای آن بتوانیم در ستاد مرکزی بانک خدمت رسانی بهتری به آنان ارائه کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تشریح رویکرد فعالیت مدیریتی در بانک کشاورزی و نقش کارکنان سطوح مختلف در آن تصریح کرد:در چنین فضایی باید به صورت سیستمی تمام مشکلات شناسایی و ریشه یابی شده و پس از جمع بندی و بررسی چالش‌ها و مشکلات،برای آن راهکاری اندیشیده شود.

سرپرست بانک کشاورزی با تأکید بر اینکه برای حل مشکلات سیستمی به جای  شهودی‌محور، باید داده‌محور عمل کنیم خاطرنشان کرد: وقتی همکاران ما در شعب استانی بتوانند با مدیران بانک استان خود ارتباط بگیرند، به طور طبیعی می توانند مشکلات بیرونی را شناسایی کنند و در جهت برطرف نمودن آن گام بردارند.

رضایی بر مسئولیت پذیری و اهتمام حداکثری برای تحقق اهداف بانک کشاورزی تأکید و اضافه کرد: از مدیران استانی و مدیران شعب تقاضا دارم با استانداران، نمایندگان مجلس، همکاران شعب،مشتریان و ذی‌نفعان بانک تعامل بیشتری داشته باشند.

سرپرست بانک کشاورزی با تأکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری به معنای واقعی در تمام شعب بانک گفت: هزینه جذب یک مشتری از دست رفته به مراتب بیشتر از جذب یک مشتری جدید است، لذا انتظار می رود مدیران شعب بانک در استان ها برای ایجاد وفاداری و توسعه تعامل با مشتریان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

رضایی در تشریح نقش و جایگاه بانکداری شرکتی نیز یادآور شد: بانکداری شرکتی فقط محدود به پرداخت تسهیلات نیست بلکه زنجیره تامین را باید در مجموعه خودش مستقل کند.

سرپرست بانک کشاورزی در ادامه سخنانش یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این هم اندیشی را تصمیم‌گیری برای برطرف کردن مشکلات و ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر دانست و ابراز امیدواری کرد: با ارائه راهکارهایی اثراگذار و عملیاتی فعالیت های بانک با سهولت بیشتری انجام شود.

وی درپایان خاطرنشان کرد:توسعه خدمات و ارائه محصولات نوآورانه بانکی باید در دستورکاربانک کشاورزی قرار گرفته و در این مسیر پیشگام باشیم.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |