چهارشنبه 02 فروردین، 1402

کدخبر: 3472 12:28:18 1393-04-25
‏ پرداخت وام ازدواج بعد از عيد فطر

‏ پرداخت وام ازدواج بعد از عيد فطر

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
‏ پرداخت وام ازدواج بعد از عيد فطر

‏ پرداخت وام ازدواج بعد از عيد فطر

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازارپول : سخنگوي دولت از آغار پرداخت وام ازدواج بعد از عيد فطر خبر داد.‏
محمدباقر نوبخت در حاشيه جلسه ديروز هيأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران به بيان آخرين مصوبات دولت پرداخت و اظهارداشت: در يک تصميم مشترک با بانک مرکزي و وزارت اقتصاد بنا شد، بعد از عيد فطر پرداخت وام‌هاي ازدواج آغاز شود

‎وي البته با اشاره به اينکه پيش خبري در چند هفته گذشته در ارتباط با پرداخت هاي وام ازدواج منتشر شده بود، تصريح کرد: با توجه به تاکيدات رئيس جمهور براي رفع مشکل پرداخت وام ازدواج، تصميمات خوبي در جلسه امروز هيات دولت اتخاذ شد‎.
‎نوبخت ضمن بيان اينکه حدود يک‌ميليون نفر از جوانان به دليل مشکلات نظام بانکي در نوبت دريافت وام ازدواج بودند، افزود: از چند هفته گذشته با همکاري بانک مرکزي و وزارت اقتصاد مقرر شد اين مشکل براي جوانان رفع شود‎.
‎سخنگوي دولت همچنين اضافه کرد: براي رفع اين مشکل جلسات مختلفي ميان مسئولان نظام بانکي برگزار شد و همکاران بنده در دولت با تعامل حداکثري به دستگاه هاي زير نظر خود اعلام کردند که موانع پرداخت وام‌هاي ازدواج را برداشته تا بتوانيم در آينده اي نزديک حدود 7-8 روز آينده پرداخت وام هاي ازدواج را انجام دهيم‎.
‎وي در همين ارتباط از طيب‌نيا وزير اقتصاد و سيف رئيس کل بانک مرکزي به جهت اينکه جلسات مختلفي را برگزار و دستگاه‌هاي مرتبط آن را مسئول کردند که همه موانع موجود را شناسايي و برطرف کنند تا وام‌ها بدون مشکل به دست وام‌گيرندگان برسد، تشکر کرد.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |