گذاشتن شرط سنی برای رئیس خبرگان غیرعقلانی است

0
۲۱۰ بازدید

اگر بنا باشد شرط سنی مطرح شود، آیت الله جنتی، آیت الله خزعلی، آیت الله محمد یزدی و بسیاری دیگر نیز با این محدودیت رو به رو خواهند شد.
عضو جامعه روحانیت مبارز گذاشتن شرط سنی برای ریاست مجلس خبرگان رهبری را کاری نادرست و غیرعقلانی دانست.
ابوالحسن نواب در گفت وگو با ایلنا، تحرکات اخیر برخی سیاسیون برای طرح شرط سنی برای ریاست مجلس خبرگان رهبری را نادرست و غیرعقلانی دانست و اظهار داشت: این کار صحیح نیست.
وی افزود: اگر بنا باشد که شرط سنی برای خبرگان رهبری مطرح شود بسیاری از اعضای مجلس خبرگان هم با این محدودیت رو به رو خواهند شد و این فقط مختص آیت الله هاشمی رفسنجانی نخواهد بود.
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بسیاری از اعضای مجلس خبرگان سن و سال بیشتری نسبت به آیت الله هاشمی رفسنجانی دارند و اگر بنا باشد شرط سنی مطرح شود، آیت الله جنتی، آیت الله خزعلی، آیت الله محمد یزدی و بسیاری دیگر نیز با این محدودیت رو به رو خواهند شد.

سفیر جدید ویتنام در تهران رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کرد
    وزیر امور خارجه کشورمان مناسبات بین جمهوری اسلامی ایران و ویتنام را خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور در تمام ابعاد بیش از پیش توسعه یابد.
سفیر جدید ویتنام در جمهوری اسلامی ایران، ظهر روز  یکشنبه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.
به گزارش ایلنا، “نگوین هونگ تاچ” سفیر جدید ویتنام در جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز (یکشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=4065