کدام نمادها امروز بیشترین سود را به جیب زدند؟

0
۲۲۰ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروپخش، سیمان داراب و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۳هزار و ۵۹۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۶۷هزار و ۷۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۲ میلیارد و ۳۵۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر یک هزار و ۹۰۷میلیارد تومان در بیش از ۲۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروپخش، سیمان داراب و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های معدنی دماوند، فرآورده‌‌های نسوز پارس و خدمات انفورماتیک بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۶۶۸میلیون ورقه به‌ارزش ۱۰هزار و ۸۸میلیارد تومان در ۵۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۱۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، پتروشیمی تندگویان و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، گروه توسعه مالی مهر آیندگان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=140223

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here