کد خبر: 7677
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳

پروژه‌های برتر ساختمان‌سازی معرفی می‌شوند

پروژه‌های برتر ساختمان‌سازی معرفی می‌شوند

پروژه‌های برتر ساختمان‌سازی در همایش و نمایشگاه انبوه‌سازان مسکن و ساختمان استان تهران در دی ماه معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن محتشم با اعلام این خبر افزود: انجمن انبوه سازان استان تهران از این پس در نظر دارد تا با ورود به بحث کیفی سازی ساختمان ها و با فرهنگ سازی و اعلام شاخص های معتبر، ساخت و ساز ها را از نظر کیفی ارتقاء دهد. از این رو انجمن با همکاری مراکز علمی معتبر در روز های نهم تا دوازدهم دی ماه امسال همایش و نمایشگاهی را برگزار می کند که در این همایش پروژه های ساختمانی بر اساس کیفیت رتبه بندی شده ضمن صدور گواهی نامه معتبر، جوایزی نیز به ۳ پروژه برتر اعطا می شود..
وی گفت: مکانیزیمی که برای رتبه بندی پروژ ه های ساختمانی در این همایش در نظر گرفته شده ، از کشور ژاپن اخذ شده و با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی ایران بومی سازی شده است تا معیار و ملاکی معتبر و دقیق برای سنجش کیفیت پروژه های ساختمانی در کشور باشد
دبیرکل همایش و نمایشگاه انبوه سازان مسکن و ساختمان استان تهران تصریح کرد: این رتبه بندی مختص این همایش و نمایشگاه نیست و از این پس انجمن به طور مرتب بحث کیفی سازی ساختمان ها در استان تهران و رتبه بندی آنها را پیگیری خواهد کرد و برای همین منظور دبیر خانه دائمی آن در انجمن انبوه سازان استان تهران تشکیل خواهد شد تا در طول سال امکان رتبه بندی فراهم باشد و هر سال در همایشی که برگزار خواهد شد از پروژه هایی که رتبه های برتر را اخذ کنند ضمن ارائه گواهی نامه معتبر از آنها تقدیر بعمل خواهد آمد.
رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران افزود: در این رتبه بندی معیار هایی به عنوان حداقل در نظر گرفته شده است و پروژه هایی که این حداقل ها را داشته باشند در مسابقه نهایی رتبه بندی شرکت داده خواهند شد تا رتبه های برتر که بالاترین نمره های کیفیت را بدست می آورند، مشخص شوند.
محتشم در پایان ضمن دعوت از همه سازندگان برای شرکت در این همایش و مسابقه مهم، گفت: معیار های موردنظر برای رتبه بندی در سایت همایش انبوه سازان به آدرس” hamayeshanboohsazan.com” قرار داده شده است و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت آخرین اخبار همایش را نیز پی گیری نمایند. وی گفت : بخش دیگر این همایش و نمایشگاه ارائه مقالات و رزرو غرفه برای شرکت در نمایشگاه جانبی این همایش است که شرایط آن نیز در سایت همایش انبوه سازان اعلام شده است.
لازم به ذکر است که همایش و نمایشگاه تخصصی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان تهران روزهای نهم تا دوازدهم دی ماه در هتل المپیک برگزار خواهد شد.