“وسپهر” آماده عرضه اولیه در فرابورس

0
۲۲۴ بازدید

شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپر صادرات با نماد معاملاتی “وسپهر” آماده عرضه ۲۰ درصد از سهام خود در فرابورس است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپر صادرات پس از احراز کلیه شرایط پذیرش به عنوان دویست و بیست و ششمین نماد معاملاتی(شصت و چهارمین شرکت در بازار اول) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

این شرکت سرمایه‌گذاری که در روز هشتم تیرماه امسال نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت و در تاریخ ۳ شهریور امسال پذیرش شده است، با نماد معاملاتی “وسپهر” در گروه سرمایه‌گذاری‌ها، زیرگروه سایر واسطه‌های مالی روی تابلوی بازار اول فرابورس ایران رفته است.

شایان ذکر است، در سال ۱۳۹۳ با توجه به عرضه سهام بانک صادرات در بازار بورس و تصویب قوانین ناظر بر خروج بانک ها از بنگاه داری، نیاز به شکل‌گیری نهادی تخصصی در زیر مجموعه بانک صادرات ایران احساس شد و بر این اساس شرکت گروه مالی سپهر صادرات (سهامی خاص) در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳ و به شماره ثبت ۴۶۲۹۰۱ نزد اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید.

در حال حاضر، شرکت گروه مالی سپهر صادرات (سهامی خاص) جزء واحد های تجاری فرعی بانک صادرات ایران است. همچنین سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت‌ها، مجتمع ها، طرح ها، واحد های تولیدی و صنعتی، بازرگانی، خدماتی و حمل و نقل و سایر فعالیت‌ها به طور مستقیم و غیرمستقیم که برای پیشبرد و تحقق اهداف شرکت لازم و مفید باشند، موضوع فعالیت این شرکت است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=112182

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید