مرتضی زینال‌پور، نماینده بین‌المللی صلح و دوستی شد

0
۶۱۴ بازدید

فعالیت‌های مجموعه صلح و دوستی در فعالیت‌های داوطلبانه، خیرخواهانه و کمک به افراد بی بضاعت و کم بضاعت خلاصه نمی شود


دکتر مرتضی زینال پور، استاد دانشگاه و فعال سیاسی به عنوان نماینده موسسه بین المللی صلح ایران معرفی گردید.
بنا به گزارش واحد رسانه‌ای جبهه پیروان ولایت مطلقه فقیه، طی حکمی از طرف دبیرکل موسسه بین المللی صلح و دوستی ، جهت پیشبرد اهداف کلان موسسه در استان اصفهان ، دکتر مرتضی زینال پور را به عنوان نماینده موسسه در استان معرفی نمود.
دکتر زینال پور در گفتگو با خبرنگار ما ضمن سپاس از حسن اعتماد شورای سیاستگذاری موسسه بین المللی صلح به وی، اظهار داشت: با توجه به اینکه صلح به عنوان غایت کمال و خواستگاه نهایی انسان و یکی از بالاترین فضیلت های اجتماعی مورد توجه جامعه می باشد، دستیابی به آن می تواند ابعاد درونی، فردی، اجتماعی و بین المللی هر جامعه ای را تحت تاثیر قرار دهد.لذا ما سعی داریم با گسترش فعالیت موسسه در استان اصفهان به عنوان مهد و پایتخت فرهنگی جهان اسلام،روحیه صلح و سازش اجتماعی را تقویت نماییم.
دکتر زینال پور با اشاره به اینکه فعالیت‌های مجموعه صلح و دوستی در فعالیت های داوطلبانه ، خیرخواهانه و کمک به افراد بی بضاعت و کم بضاعت خلاصه نمی شود، اظهار داشت: فرهنگ سازی ، ایجاد نشست ها و گردهمایی ها در بخش های فرهنگی و آموزشی از جمله اقدامات مجموعه صلح و دوستی در استان اصفهان خواهدبود. همچنین تهیه جهیزیه ، سیسمونی ، سبد کالاهای ضروری برای دهک های نیازمند جامعه از جمله اقداماتی است که از ابتدای آغاز به کار مجموعه تا کنون ادامه داشته است.
نماینده موسسه بین المللی صلح در استان اصفهان در ادامه گفت:با توجه به سابقه مذهبی و آموزشی بنیانگذاران مجموعه ، فعالیت در هیات های مذهبی و اطلاع رسانی ها و آموزش های فرهنگی بخش دیگری از سرفصل فعالیت های این مجموعه در استان خواهد بود.
این استاد دانشگاه و فعال سیاسی با بیان اینکه صلح‌ باید بر مبنای‌ عدالت‌ و با معرفت‌ به‌ کرامت‌ انسان‌ و به‌ دور از اغراض‌ قدرتمداران‌ ‌ باشدتصریح کرد:موسسه صلح به عنوان یک موسسه مردمی ، با هدف توسعه فراگیر صلح در ایران و جهان با حذف نگاه قومی، نژادی و مذهبی و براساس رفع هرگونه تبعیض و برقراری عدالت در همه ابعاد، دست همیاری اعضای داوطلب، نخبگان و دانشگاهیان و اندیشمندان ، خیّرین و علاقه مندان به صلح و دوستی را می فشارد و از تمامی علاقه مندان دعوت می نماید که به خانواده بزرگ صلح بپیوندند.
شایان ذکر است،در حال حاضر بیش از ۴۵۰۰ نفر از اساتید عضو هیات علمی دانشگاه های کشور ، فرهنگیان خوش نام ، مولفین و مدرسین حوزه و دانشگاه و بیش از ۲۵ هزار نفر از اقشار مختلف مردم عضو موسسه بین المللی صلح و دوستی می باشند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=166544

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here