کد خبر: 7137
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳
گروه : ایران

مجلس اگر به فرهادی رای ندهد، از ملت رای عدم اعتماد می‌گیرد

مجلس اگر به فرهادی رای ندهد، از ملت رای عدم اعتماد می‌گیرد

اگر مجلس حداقل انصاف را در خصوص آقای فرهادی به خرج دهد حتماً ایشان رای اعتماد را کسب خواهند کرد و به عنوان وزیر علوم منصوب خواهند شد چراکه ایشان تمامی معیارهای لازم برای حضور و به دست گرفتن مسئولیت وزارت علوم را دارا می باشند

یک عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه تاکید کرد: اگر مجلس مانند گزینه‌های قبلی رئیس جمهور به وزیر پیشنهادی علوم رای اعتماد ندهد، بی‌شک از سوی ملت ایران یک رای عدم اعتماد دریافت خواهد کرد.

علی‌محمد حاضری در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص گزینه جدید پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت علوم گفت: آقای فرهادی شخصیت خوب و مطرح جامعه علمی و دانشگاهی ایران محسوب می‌شوند و از هر جهت ایشان صلاحیت تصدی وزارت علوم در دولت یازدهم را داراست.

وی در خصوص کسب رای اعتماد مجلس از سوی فرهادی اظهار داشت: اگر مجلس حداقل انصاف را در خصوص آقای فرهادی به خرج دهد حتماً ایشان رای اعتماد را کسب خواهند کرد و به عنوان وزیر علوم منصوب خواهند شد چراکه ایشان تمامی معیارهای لازم برای حضور و به دست گرفتن مسئولیت وزارت علوم را دارا هستند.

حاضری در پایان تاکید کرد: اگر مجلس مانند گزینه‌های قبلی رئیس جمهور به وزیر پیشنهادی علوم رای اعتماد ندهد، بی‌شک از سوی ملت ایران یک رای عدم اعتماد دریافت خواهد کرد.