فعالیت ۲۵ استارت آپ با حمایت مرکز شتابدهنده پیشگامان

0
۱۳۸ بازدید

شتاب دهنده‌های پیشگامان با حمایت از ۲۵ شرکت نوپا یا استارت آپ گام موثر را در رشد و توسعه کسب و کار‌های اینترنتی فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان و به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ، محمدکاظم کشورشاهی مدیرعامل شتابدهنده پیشگامان با بیان اینکه نفس وجود شتابدهنده‌ها توسعه کسب و کار‌های اینترنتی است، گفت: تیم‌های خلاق با داشتن یک ایده خوب و پیگیری و پشتکار می‌توانند زمینه فعالیت و کسب ثروت را با استفاده از حمایت این شتابدهنده به دست آورند.

کشورشاهی حمایت‌های این شتاب دهنده را در سه محور فکری، تجربی و مالی عنوان کرد و افزود: استارت آپ‌ها علاوه بر دریافت آموزش‌های عملی درباره کسب و کار خود از کمک‌های مالی بلاعوض برای به سرانجام رسیدن مقدمات کاری خود بهره مند می‌شوند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۰۰ تیم ایده برای شروع فعالیت اقتصادی در فضای اینترنت در این شتاب دهنده‌ها اعلام آمادگی کرده اند، اظهار داشت: هم اکنون ۲۵ تیم ایده به مرحله استارت آپی و نوپایی رسیده و می‌توانند در این فضای پرسود ادامه فعالیت کنند.

مدیرعامل مرکز شتابدهنده پیشگامان ادامه داد: ارزش سرمایه اولیه این شرکت‌ها در شش ماه اول راه اندازی چهار میلیارد تومان بوده که هم اکنون به ۲۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: هم اکنون بیش از ۳۰۰ فارغ التحصیل دانشگاهی در این ۲۵ استارت آپ مشغول کار هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=144010

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here