کد خبر: 6929
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳
گروه : ایران

عضو فراکسیون رهروان: طیف تندرو مجلس از حربه فتنه استفاده خواهد کرد

عضو فراکسیون رهروان:  طیف تندرو مجلس از حربه فتنه استفاده خواهد کرد

     بنده به صلاح می‌دانم تا آقای دانش آشتیانی در جلسه رای اعتماد آنچه که نبوده‌اند و نقش نداشته‌اند را مطرح و از نظرات مقام معظم رهبری درباره حوادث سال 88 حمایت کند چراکه طیف مقابل هنری به نام منفعل کردن دارد که اکنون نیز به نظر می‌رسد در این هنر موفق ظاهر شده است.

عضو فراکسیون رهروان تاكید كرد: توصیه من این است که آقای دانش آشتیانی در جلسه رای اعتماد منفعل ظاهر نشود چراکه مشکل ویژه و خاصی در این زمینه وجود ندارد. طیف مقابل از حربه فتنه استفاده خواهد کرد که شخص وزیر باید با صراحت درباره این حربه موضع‌گیری کند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با ایلنا، مشخص شدن مواضع جناحی و جریانی درباره حوادث سال 78 و 88 را یک عامل تاثیرگذار در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم دانست و گفت: تا آنجایی که بنده از سوابق آقای آشتیانی اطلاع دارم، می‌دانم که در این حوادث ایشان نقشی نداشته‌ است.

وی ادامه داد: با این وجود بنده به صلاح می‌دانم تا ایشان در جلسه رای اعتماد آنچه که نبوده‌اند و نقش نداشته‌اند را مطرح و از نظرات مقام معظم رهبری درباره این حوادث حمایت کند چراکه طیف مقابل، هنری به نام منفعل کردن دارد که اکنون نیز به نظر می‌رسد در این هنر موفق ظاهر شده است.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر پیشنهادی علوم تصریح کرد: توصیه من این است آقای دانش آشتیانی در جلسه رای اعتماد منفعل ظاهر نشود چراکه مشکل ویژه و خاصی در این زمینه وجود ندارد یکسری اظهارات تحریک شده، درباره بسیج از ایشان مطرح شده که با توجه به سابقه ایشان در دوران جنگ قابل توجه نیست و بیشتر در صحبت‌هایی که مطرح شده این چنین عنوان می‌شود که آقای آشتیانی در این چند سال کجا بوده است. فراموش نکنیم که طیف مقابل از حربه فتنه استفاده خواهد کرد که شخص وزیر باید با صراحت درباره این حربه موضع‌گیری کند.