یکشنبه 09 مهر، 1402

کدخبر: 9156 16:06:17 1393-10-26
صادق خرازی :  انتخابات سال آینده قطعا دو قطبی است

صادق خرازی : انتخابات سال آینده قطعا دو قطبی است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
صادق خرازی :  انتخابات سال آینده قطعا دو قطبی است

صادق خرازی : انتخابات سال آینده قطعا دو قطبی است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

       اصلاحات در سرزمین اعتدل متولد می‌شود. تولد اصلاحات در محیط تندروی شکل نمی‌گیرد بلکه در محیط‌های سیاسی که در آن طمئنینه و آرامش است شکل می‌گیرد.

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: انتخابات آینده مطلقا یکی از انتخابات‌های دو قطبی ایران است.

به گزارش ایلنا٬ سیدصادق خرازی افزود: طبیعی است شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مسئولیت هماهنگی میان همه گروه‌ها و اندیشه‌های فکری اصلاحات را برعهده دارد٬ ندا هم به عنوان یکی از گروه‌های اصلاح‌طلب در چارچوب وظایفی که دارد٬ از هماهنگی و همکاری خودش با جبهه اصلاحات مضایقه‌ای نمی‌کند.

خرازی با بیان اینکه موقعیت امروز ممتاز است٬ گفت: در این موقعیت اگر با وحدت، همت و با اتحاد و جلوگیری از هر گونه انحراف تلاش کنیم٬ می‌توانیم موقعیت ویژه‌ای را در کسب کرسی‌های انتخابات آینده مجلس به دست بیاوریم.

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: حزب ندا به عنوان یکی از جریان‌های جدید اصلاح‌طلبی٬ حتما منویات خود را در متن اصلاحات پیگیری می‌کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: امروز همه صحبت از وحدت و همگرایی دارند٬ با وجود آقای خاتمی به عنوان مسئول جریان فکری اصلاحات اصلاح‌طلبی در ایران اگر حرف‌شنوی خوبی وجودداشته باشد٬ می‌توان وحدت خوبی داشت و به آینده امیدوار بود.

وی در باره تعامل اصولگرایان در انتخابات آینده و برگزاری انتخابات آینده گفت: انتخابات سال آینده قطعا یکی از انتخابات دو قطبی ایران است.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |