کد خبر: 179625
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

شرکت سداد تازه ترین دستاورد خود را در نمایشگاه نفت معرفی کرد

شرکت سداد تازه ترین دستاورد خود را در نمایشگاه نفت معرفی کرد

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این نمایشگاه کارتخوان چندمنظوره سوخت خود را که با پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا توسط متخصصان و مهندسان داخلی مجهز شده، معرفی کرد.
  • کارتخوان چندمنظوره پرداخت‌الکترونیک سداد با قابلیت‌های منحصربه‌فرد همچون پذیرش یک جای کارت سوخت و کارت‌بانکی، صرفاً برای جایگاه‌های سوخت طراحی شده تا مشکلات رایج در فرآیند سوخت‌گیری را به شکلی هوشمندانه برطرف نماید.
  • زیرساخت‌های روز آمد و قطعات پیشرفته نیز زمینه‌ساز سرعت فوق‌العاده این کارتخوان در جایگاه‌های سوخت است و امکان ارتباط با سامانه هوشمند سوخت، پردازش تراکنش‌ها و نمایش اطلاعات را به‌صورت هم‌زمان بدون کاستن از سرعت عملیات فراهم می‌کند.
  • این کارتخوان با بیشترین میزان دسترسی به شبکه بانکی و سامانه هوشمند سوخت، انواع مسیرهای ارسال و دریافت اطلاعات را در اختیار دارد و همواره پرسرعت‌ترین آن‌ها را انتخاب می‌کند و تحت هر شرایطی راهی برای متصل ماندن دارد.
  • شرکت پرداخت الکترونیک سداد در غرفه بانک ملی ایران در سالن ۳۸ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (غرفه ۲۰۰۶)،‌ از ساعت ۹ الی ۱۶ پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.