بزرگترین چالش دولت جریان های افراطی بود

0
۲۵۸ بازدید

 دبیر کل حزب اراده ملت ایران (حاما) با بیان این‌که دولت در مجموع فعالیت ها عملکرد خوبی از خود نشان داد، اظهار کرد: آنچه که مسلم است این است که دولت در کم کردن تنش در منطقه و فضای بین المللی و پیش بردن پرونده هسته‌ای در مسیر حل و فصل موفق بوده است.

احمد حکیمی پور در گفت و گو با  ایسنا ، با بیان‌ این‌که با توجه به اقتضائات و شرایط و امکانات موجود در کشور ، دولت در مجموع عملکرد بسیار خوبی طی یک سال فعالیت خود داشته است، اظهار کرد: طبیعی است چه در زمینه های سیاست خارجی و چه در زمینه سیاست داخلی تنگناها و مشکلاتی طی یک سال اخیر بوده است، اما آنچه که مسلم است این است که دولت تلاش های بسیاری در کم کردن تنش در منطقه و همچنین فضای بین المللی و پیش بردن پرونده هسته‌ای در مسیر حل و فصل از خود نشان داده و موفق بوده است.
وی با اشاره به فعالیت دولت در عرصه اقتصادی خاطر نشان کرد :‌ما در عرصه داخلی کشور شاهد مهار تورم و همچنین توقف رشد منفی اقتصاد بوده ایم.طی یک سال اخیر شاهد بودیم که کشور در مورد مباحث سیاست پولی و بانکی از حالت افسارگسیختگی قبل خارج شد و امید و آرامش قابل احساسی در حوزه اقتصاد کشور به وجود آمد.
دبیر کل حزب اراده ملت ایران در ادامه با تأکید بر این‌که در میان مردم نیز امید و آرامش بسیاری ایجاد شد گفت: امید و آرامش ایجاد شده میان مردم باید تقویت و حفظ شود. دولت باید تلاش کند تا ضمن برقراری ارتباط بیشتر با مردم با آن ها شفاف ترو صریح تر صحبت کند.
حکیمی پور با اشاره به چالش های دولت طی یک سال اخیر اظهار کرد: بزرگترین مشکل دولت طی یک سال فعالیت خود چالش های جریان های افراطی بود. این گروه ها به دنبال ایجاد دام برای دولت بوده اند که دولت تا کنون در هیچ کدام از این دام ها قرار نگرفته است.
این فعال سیاسی با تأکید بر این که دولت باید در ادامه فعالیت خود تلاش کند با عزمی جدی تکلیف دیپلماسی هسته‌ای کشور را روشن کند و آن رابه مرحله نهایی برساند تصریح کرد: از آنجایی پرونده هسته‌ای مربوط به سیاست های کلی نظام است امیدواریم که دولت با مدیریت مقام معظم رهبری روند پرونده هسته‌ای را به نتیجه ای که صلاح ملت ایران است برساند.
وی درپایان با تأکید بر این‌که دولت باید در عرصه رونق فعالیت های تشکل های سیاسی و احزاب تلاش بیشتری کند گفت:‌امیدواریم که طی ادامه فعالیت های دولت شاهد گشایشی در عرصه احزاب و تشکل های سیاسی باشیم ما امیدواریم طی سال‌های روی کار بودن دولت یازدهم شاهد راه افتادن مجدد خانه احزاب و ساماندهی بیشتر احزاب و گروه های سیاسی درکشور باشیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=4987