رئیس جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد

0
۹۱ بازدید

محمد علی افتخاری طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی بعنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، محمد علی افتخاری طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی بعنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.

در این مراسم که با حضور، عباس معمارنژاد، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر اقتصاد در سالن جهاد اقتصادی این وزارتخانه برگزار شد، از زحمات قسوریان جهرمی تقدیر و حکم افتخاری ابلاغ گردید. در بخشی از حکم افتخاری آمده است:

بدینوسیله، با عنایت به مصوبه مورخ ۲۱ دی ماه ۱۳۹۹ مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، به موجب این حکم به سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به مدت سه سال منصوب می شوید و انتظار می رود در راستای برنامه های دولت دوازدهم و برنامه های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی اهتمام ورزید.

وی پیش از این نیز عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان اموال تملیکی بوده است و همچنین ریاست امور منابع انسانی و پشتیبانی، مدیر مسئولی نشریه برنامه، عضویت در شورای راهبری توسعه مدیریت، دبیری هیأت امنای صندوق قرض الحسنه از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی وی در سازمان برنامه و بودجه است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134338

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here