کد خبر: 4411
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

دانش آموزان تهران سکوت مجامع بین المللی درمورد غزه رامحکوم کردند

دانش آموزان تهران سکوت مجامع بین المللی درمورد غزه رامحکوم کردند


به گزارش  جهان اقتصاد ، دانش آموزان شهر تهران برای اعلام حمایت از مردم غزه در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران گردهم آمدند و با سردادن شعارهایی از قبیل مجامع بین المللی واکنش واکنش،  هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن و  مرگ بر رژیم کودک کش اعتراض خود را علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اعلام کردند.
در این تجمع ۲۵۰ دانش‌آموز منتخب شهر تهران که از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستند حمایت همه جانبه خود از کودکان مظلوم غزه را اعلام کردند.
این تجمع به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در تهران و مقابل دفتر سازمان ملل متحد با حضور دانش‌آموزان آغاز شد.
دانش آموزان همچنین با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خواهان حذف رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار شدند.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی دراین تجمع گفت: امروز دانش آموزان آمده اند تا در کنار مردم مظلوم و بی دفاع غزه قرار بگیرند و به دعوت مقام معظم رهبری لبیک بگویند.
حامد علامتی افزود: دانش آموزان آمده اند تا اعلام کنند سکوت مجامع بشری بی فایده است و دانش آموزان با صدای مرگ بر اسرائیل خود به محو شدن این رژیم جنایکار دست خواهند یافت.
وی با اشاره به تشکیل باشگاه بین المللی ضد صهیونیستی دانش آموزان اظهار کرد: از تمامی دانش آموزان در سراسر دنیا می خواهیم به این باشگاه پیوسته و انزجار خود را علیه رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام کنند.
در پایان این مراسم بیانیه ای از سوی دانش آموزان برای رساندن آن به دست مسئولان سازمان های بین المللی صادر شد.
در این بیانیه آمده است: جنایات گسترده سگ های آمریکا در نوار غزه و دیگر نقاط سرزمین فلسطینی با هدف شکستن دست اتحاد مقاومت در حالی رقم خورد که محافل بین المللی کشتار کودکان و مردم مظلوم را با سکوت خود تایید نمودن