کد خبر: 4588
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳
گروه : فرهنگ

خنده‌های آتوسا” روی ریل قطار تهران- استانبول

خنده‌های آتوسا” روی ریل قطار تهران- استانبول


عليرضا فريد فيلم جديد خود را روي ريل هاي قطار تهران-استانبول جلوي دوربين مي برد.
به گزارش مهر، عليرضا فريد کارگردان سينما که اولين فيلم سينمايي وي با نام "2 ساعت بعد، مهرآباد" در سي و دومين جشنواره بين المللي فيلم فجر به نمايش درآمد به زودي فيلم سينمايي "خنده هاي آتوسا" را جلوي دوربين مي برد.
فريد درباره ساخت فيلم سينمايي "خنده هاي آتوسا" به خبرنگار مهر گفت: پروانه ساخت اين فيلم سينمايي به تازگي توسط شوراي پروانه ساخت صادر شده است و ما هم به زودي "خنده هاي آتوسا" را جلوي دوربين مي بريم.
وي ادامه داد: اين فيلم سينمايي يک اثر جاده اي است که کل داستان در يک قطار رخ مي دهد؛ قطاري که از تهران به استانبول در حال حرکت است.
فريد گفت: با راه آهن جمهوري اسلامي ايران "رجا" صحبت کرده ايم تا يک واگن از قطارهاي خط تهران-استانبول را در اختيار ما قرار دهند تا بتوانيم اين فيلم سينمايي را جلوي دوربين ببريم. پيش توليد اين فيلم سينمايي آغاز شده و به زودي بازيگران مورد نظر انتخاب مي شوند.
وي بيان کرد: در خلاصه داستان "خنده هاي آتوسا" آمده است، مرجان، موسي، آتوسا، بهزاد، شيرين، احسان، استوارت، شيلا و طاهري، مسافران قطار تهران-استانبول هستند!
فريد در پايان در توضيح سرنوشت فيلمنامه "بي جواب" گفت: شوراي نظارت و ارزشيابي بنا به دلايلي با اين فيلمنامه مخالفت کرده است.