کد خبر: 11777
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

تهران میزبان صنعتگران حوزه آسانسور و پله برقی جهان

تهران میزبان صنعتگران حوزه آسانسور و پله برقی جهان

تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه آسانسور، پله برقی، بالابرها و نقاله های نقاط مختلف جهان از هفته آینده در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گردهم می آیند تا ضمن ارائه نوین ترین تولیدات و خدمات خود، در جریان پیشرفت های این صنعت نیز قرار گیرند.

در این نمایشگاه که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه و رویداد صنعت آسانسور خاورمیانه محسوب می شود، بیش از 230 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت داشته و نوین ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه امسال که در سالن های 8 و9 – 10 و 11 – 12 و 13 و 14و15 محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، نسبت به دوره گذشته بیش از 50 درصد رشد یافته است.

در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی و بالابرها، علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگانی از کشورهای چین ، ترکیه ،کره جنوبی، ایتالیا، بلغارستان و آلمان نیز حضور دارند.

در این نمایشگاه انواع آسانسور ساختمان های اداری، مجتمع های تجاری و مسکونی، آسانسورهای نمای شیشه ای، انواع پله های برقی شهری و مراکز تجاری، پله های برقی ریلی، تابلوهای فرمان، نصب و راه اندازی، تجهیزات آسانسور هیدرولیک، کابین و درب طبقات، درب لولائی، پانل احضار، کفشک های فلزی، انواع طناب های فولادی، سیم بکسل، تسمه پروانه ها صنعتی، سنگ های مصنوعی کف آسانسورها، ورق های استیل کابین، انواع جک های هیدرولیک، موتور گیرلس و دیگر صنایع و تجهیزات وابسته به نمایش گذاشته می شود.

قرار است در حاشیه برپایی چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها و قطعات و صنایع وابسته؛ چند کنفرانس و کارگاه آموزشی نیز برگزار شود.

مدیر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی و بالابرها در این باره گفت: این نمایشگاه در فضائی بالغ بر12000مترمربع برگزار خواهد شد.

علیرضا آموخته با اشاره به برنامه ریزی برای حضور چند هیات تجاری از کشورهای همسایه در نمایشگاه امسال، افزود: عراق، تاجیکستان، افغانستان و ترکیه کشورهائی هستند که هیات های تجاری آنها در نمایشگاه حضور می یابند.

مدیر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی و بالابرها، اظهار داشت: نمایشگاه صنعت آسانسور با هدف معرفی پتانسیل ها و توانمندی های این صنعت بالاخص با رویکرد صادراتی و همچنین ایجاد تعامل هرچه بیشتر فیمابین صنعتگران آسانسور با فعالان بخش ساختمان و کمک به ارتقاء و افزایش سطح خدمات و رفاه در صنعت ساختمان و صنایع دیگر برپا می شود.

آموخته اضافه کرد: بکار گیری و استفاده از آسانسورهای نسل جدید دارای استاندارهای بین المللی، آشنائی تولیدکنندگاه داخلی با نوین ترین تکنولوژی های روز این صنعت، درگیرکردن دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی با صنعت تولید آسانسور و پله برقی، توجه به تولید و استفاده از آسانسورها و پله برقی های با مصرف حداقل انرژی و توجه به تولید داخلی، برخی دیگر از اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع آسانسور، پله برقی، بالابرها و قطعات وابسته است.

وی با بیان اینکه نشریات و مطبوعات به عنوان یکی از عوامل موثر در امر اطلاع رسانی و انسجام بخشی درون صنعتی نقش مهم و سازنده ای دارد، افزود: تاکنون حضور 8 نشریه تخصصی از جمله نشریه elevator world ، Asansor Dunyasi ، Asansor Vision ، نشریه تخصصی دنیای آسانسور، نشریه پیام ساختمان، ماهنامه بازار ساختمان و تاسیسات، نشریه عمران اینفو، نشریه ساخت و ساز، مجتمع رسانه ای ساختمان و نشریه پیشگامان ساختمان و همچنین پورتال های صنعت آسانسور همانند پورتال پارس لیفت، پورتال بالابر و پورتال لیفتیران در این نمایشگاه قطعی شده است.