تاثیر مثبت نمادهای بانکی بر شاخص

0
۲۳۸ بازدید

بر اساس اطلاعات مندرج در پایگاه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، با رسیدن به روزهای پایانی سال و عرضه گسترده سهام شاخص کل بورس دیروز نیز با ۳۷۰ واحد افزایش به رقم ۶۴ هزار و ۹۸۰ واحد رسید و ارزش روز بازار به ۲۹۰ هزار میلیارد تومان رسید.

دیروز معامله‌گران در بورس تعداد ۷۷۰ میلیون و ۶۳۰ هزار برگه بهادار در قالب ۶۰ هزار و ۸۴۸ نوبت معامله و به ارزش ۲۶۸ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

دیروز شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۱۶۰ واحد افزایش به ۲۸ هزار و ۲۲۲ واحد رسید. شاخص کل (هم وزن) با ۶۷ واحد افزایش به ۹ هزار و ۸۷۸ واحد رسید. شاخص قیمت (هم وزن) با ۶۲ واحد افزایش به ۹ هزار و ۶۳ واحد رسید. شاخص آزاد شناور با ۷۷۵ واحد افزایش به ۷۴ هزار و ۳۹۵ واحد رسید.‏ شاخص بازار اول در بورس با ۲۷۳ واحد افزایش به ۴۷ هزار و ۹۴۹ واحد و شاخص بازار دوم بورس با ۷۲۷ واحد افزایش به ۱۲۷ هزار و ۲۷۵ واحد رسید.‏ دیروز نمادهای وب ملت، وپاسار مربوط به بانک پاسارگاد، نماد شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی، نماد بانک صادرات ایران و نماد بانک تجارت در تقویت شاخص اثرگذار بوده و نمادهای پارسان مربوط به گسترش نفت و گاز پارسیان و نماد فولاد خوزستان در کاهش شاخص اثرگذار بوده‌اند.‏ گزارش خانم مستوفی از این معاملات را پس از آنکه اپلیکیشن پیش نما را دانلود کردید و سپس با قرار دادن دوربین تلفن همراه خود بر بارکد روبرو بشنوید…‏

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=11191