کد خبر: 10144
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳

بلاخره صداو سیما عذرخواهی کرد

بلاخره صداو سیما عذرخواهی کرد

اعتراض به مقایسه خودرو پراید با گروه تروریستی داعش نتیجه داد

گروه تولید:عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حمایت از صنعت خودروسازی کشور گفت: صدا و سیما به خاطر پخش گزارش نادرست و غیر منصفانه در خصوص مقایسه خودرو پراید با گروه تروریستی داعش از شرکت سایپا و اعضای کمیسیون صنایع که خدمت گزاران عرصه صنعت هستند عذرخواهی کرد.

کمال الدین پیرموذن،نماینده مردم اردبیل در جریان بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا گفت: کارنامه گروه خودروسازی سایپا در چند سال اخیر به برکت وجود جوانان نخبه و تحصیل کردگان دانشگاهی که زمینه ساز ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه شده اند، بسیار روشن و قابل توجه است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های توسعه محصول و تولید در گروه خودروسازی سایپا افزود: صنعت خودروسازی کشور در حال حاضر شرایط خوبی پیدا کرده و در حال جهش به سمت آینده ای امیدوارکننده است.

وی تصریح کرد: در جهت ارتقا کیفیت، تولید محصولات متنوع و افزایش صادرات به بازارهای خارجی اقدامات بزرگی را در سایپا شاهد هستیم و در صورت به نتیجه رسیدن برنامه ها، سال های آینده شاهد حضور تولیدکنندگان ایرانی در جمع برندهای معتبر جهانی خواهیم بود.