کد خبر: 12063
تاریخ انتشار: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

بزرگترین نمایشگاه ریلی خاورمیانه در تهران

بزرگترین نمایشگاه ریلی خاورمیانه در تهران

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۴ به مدت چهار روز با حضور و مشارکت سازمان ها، نهادها و چندین شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی خاورمیانه محسوب می شود، ده ها شرکت بزرگ داخلی و خارجی؛ نوین ترین تکنولوژی ها، تجهیزات، صنایع و خدمات حوزه صنعت حمل و نقل را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته انواع خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگن های نیرو محرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر و نگهداری و خدمات بیمه ای به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، ده ها شرکت خارجی از دیگر کشورها از جمله کشورهای آلمان، ترکیه، چین، اتریش، اسپانیا، مالزی، هند، هنگ کنگ و ایتالیا تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

اطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته، ارتقاء تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و مقابله با تحریم، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان برخی از اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ایران است.

قرار است در حاشیه برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع و خدمات وابسته، چهارمین کنفرانس بین المللی پیشرفتهای اخیر در مهندسی راه آهن و همچنین همایش فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت ریلی جمهوری اسلامی ایران به صورت همزمان و با مشارکت و حمایت وزارت راه و شهرسازی، راه آهن جمهوری اسلامی، انجمن صنایع ریلی، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی، اتحادیه قطارهای شهری (مترو)و دانشکده مهندسی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شود.

رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه نیز دراین باره گفت: برگزاری این رویدادها در سطح عالی سازماندهی شده و مقامات رده بالای کشوری و مدیران سطح بالا از کشورهای اروپائی و خاورمیانه در آن شرکت خواهند داشت.