برگزاری نشت تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری

0
۸۵ بازدید

شت تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری به منظور معرفی خدمات نوین و انجام مذاکرات رودررو برگزار خواهد شد.

نشت تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری به منظور معرفی خدمات نوین و انجام مذاکرات رودررو برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، محورها و موضوعات نشست تجاری و فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری شامل شبکه‌سازی و جریان‌سازی‌های اقتصادی داخلی و بین‌المللی و همچنین معرفی شرکت‌های خدماتی و بروکرهای تجاری فعال در حوزه بیوتکنولوژی است.

بر اساس این گزارش؛ شرکت‌کنندگان در این نشست در حوزه کارگزاران تجاری شامل کارگزاران حوزه‌های خدمات ثبت، خدمات مشاوره مدیریت، تامین منابع انسانی، حقوقی، آموزشی، انتقال دانش فنی، تبلیغات و رسانه، گمرک، حمل و نقل، تامین مالی، تامین مواد اولیه، خدمات بانک و صرافی‌ها، بیمه، صادرات و واردات، برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه، ثبت اختراعات و تحقیق و توسعه می‌شوند.

همچنین در حوزه صنعتی مشارکت کنندگان در این نشست را صنایع بیوتکنولوژی پزشکی، غذایی، کشاورزی، صنعتی، محیطی، نانوبیوتکنولوژی و انفورماتیک و پزشکی و آزمایشگاهی تشکیل می‌دهند.

گفتنی است این نشست ساعت ۱۸ تا ۲۱ روز ۲۵ مهر ماه در محل هتل پارسیان آزادی برگزار می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=157554

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here