یکشنبه 09 مهر، 1402

کدخبر: 7792 16:10:18 1393-09-16
برگزاری شانزدهمین همایش سالانه آسیب شناسی و طب آزمایشگاه

برگزاری شانزدهمین همایش سالانه آسیب شناسی و طب آزمایشگاه

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
برگزاری شانزدهمین همایش سالانه آسیب شناسی و طب آزمایشگاه

برگزاری شانزدهمین همایش سالانه آسیب شناسی و طب آزمایشگاه

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

شانزدهمین دوره از سری همایش‌های سالانه انجمن آسیب شناسی ایران تحت نظر انجمن علمی آسیب شناسی، از ۱۹ لغایت ۲۱ آذر ۹۳ در سالن همایشهای رازی برگزار خواهد شد.

به گزارش جهان اقتصاد، دکتر حسین دارآفرین دبیر اجرایی شانزدهمین همایش پاتولوژی(آسیب شناسی)، گفت: در این برنامه که طبق روال سالهای قبل در مرکز همایش‌های رازی برگزار می شود، پذیرای تمامی گروه‌های پزشکی اعم از متخصص، پزشک عمومی و کارشناس خواهد بود.

وی با اشاره به محورهای در نظر گرفته برای این دوره از همایش گفت: محورهای این همایش در زمینه های آسیب شناسی بالینی و تشریحی شامل تازه های تشخیصی ومباحث جالب و بحث برانگیز پاتولوژی، پیشرفت ها و تازه های تشخیصی در پاتولوژی، پاتولوژی بیماریهای زنان،پاتولوژی پستان، پاتولوژی دستگاه گوارش، پاتولوژی کبد و پانکراس است همچنین درباره مباحثی چون پاتولوژیپوست، اوروپاتولوژی، هماتوپاتولوژی، پاتولوژی نسج نرم واستخوان، سیتوپاتولوژی،پاتولوژی عضله وسیستم عصبی مرکزی، روشهای تشخیص مولکولی، مدیریت جامع و کنترل کیفیت در آزمایشگاه، پاتولوژی اطفال، فلوسیتومتری، بانک خون و انعقاد، تازه های بیوشیمی، ایمونولوژی و میکروبیولوژی و کاربرد روشهای نوین صحبت خواهد شد.

دار آفرین در خصوص نحوه ارسال مقاله به همایش گفت: طبق روال قبل ارسال مقاله از طریق سامانه الکترونیکی انجمن www.iranpath.orgصورت می‌گیرد. همکاران برای ارسال مقاله ملزم به عضویت در این سامانه هستند که پس از آن راهنمایی‌های لازم جهت پیوست و ارسال مقاله وجود دارد. عمده تغییری که امسال نسبت به سال‌های قبل در این بخش صورت پذیرفت مربوط است به تغییرات ساختاری هم در نحوه ثبت نام مقاله و هم در مراحل ثبت، داوری و اعلام نتایج داوری که بخش عمده آن به صورت خودکار و الکترونیک صورت می گیرد. به همین علت اعلام نتایج داوری و پیگیری آن با سرعت و دقت لازم صورت می گیرد.

این پاتولوژیست درباره نحوه ارائه مقالات، گفت: امسال بیشتر مقالات به صورت پوستر الکترونیک پذیرفته و ارائه خواهد شد به این صورت که طی نامه های ارسالی دبیرخانه همایش، همکاران ارائه دهنده مقاله می بایست تا زمان مقرر مقالات پذیرفته شده را به صورت اسلاید به دبیرخانه همایش و آدرس مشخص شده ارسال کنند. مقالات در سه روز همایش قابل بازبینی برای همه شرکت کنندگان خواهد بود و ارائه دهندگان مقاله در زمان تعیین شده که به اطلاع نویسندگان می رسد به پرسش های احتمالی شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |