با تمام توان از لبنان حمایت می‌کنیم

0
۳۰۲ بازدید

   قبول نکردن دشمنان که جمهوری اسلامی ایران از سلاح هسته‌ای استفاده نمی‌کند به این دلیل است که یک نوع فروپاشی در منطق آنها ایجاد می‌کند که آن هم به واسطه ظلمی که بر بسیاری از ملت‌ها روا داشته‌اند در حقیقت نه گفتن به منطق خودشان است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امروز ملت و نظام سیاسی ما در اوج اقتدار در صحنه جهانی قرار دارد، گفت: امروز دامنه نفوذ جمهوری اسلامی ایران از مرزهای جغرافیایی پیرامونی گذشته است.
به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان در مراسم سالگرد شهادت شهید محمود کاوه که در محل گلزار شهدای بهشت رضا برگزار شد، اظهار کرد: امروز ملت و نظام سیاسی ما در اوج اقتدار در صحنه جهانی قرار دارد.
وی افزود: امروز دامنه نفوذ جمهوری اسلامی ایران از مرزهای جغرافیایی پیرامونی گذشته و نقش تعیین کننده‌ای در صحنه جهانی دارد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه پس از فروپاشی نظام دوقطبی نظام مستقری هنوز ایجاد نشده، گفت: شکل‌گیری این نظام نیاز به فعل و انفعالات جغرافیایی و سیاسی داشته است و امروز می‌بینیم که دایره نفوذ جمهوری اسلامی ایران جهانی شده و کلام مقام معظم رهبری نیز بر تصمیمات بزرگ جهانی تاثیرگذار است.
سردار دهقان تأکید کرد: امروز در سطح منطقه ما هیچ موازنه قدرت و هیچ نظمی نمی‌تواند مستقر باشد و دلیل آن، این است که نظام ما از قدرت و اقتداری برخوردار است که می‌تواند اثرگذار باشد.
وی با بیان اینکه امروز مقاومت و حزب‌الله لبنان و همچنین مقاومت فلسطینی‌ها در اراضی اشغالی از تاثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران بر آنان حکایت داشته است، گفت: امروز روحیه مقاومت بر حزب‌الله لبنان و فلسطینی‌ها بر اراضی اشغالی نمایانگر بوده و می‌بینیم که چگونه قدرت‌های بزرگ جهانی در مقابل مقاومت به زانو در می‌آیند.
سردار دهقان خاطرنشان کرد: حزب‌الله لبنان در آغازین روزهای شکل‌گیری بساط حضور آمریکا، اسرائیل و انگلیس را در لبنان درهم پیچید و در حقیقت باید گفت این روحیه و این مقاومت در سایه انقلاب اسلامی ایران بوده است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اسرائیل ارتش چهارم جهان را داشته و همواره در مقابله با جهان عرب آنها را شکست می‌داده اما امروز می‌بینیم که چگونه روحیه مقاومت آنان را به زانو در آورده است.
وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنی ابرقدرت‌های جهانی به دلیل همین قدرت و اقتداری است که خارج از اراده آنها توسط جمهوری اسلامی عمل می‌کند و تصمیم می‌گیرد گفت: امروز غزه، لبنان، عراق و افغانستان و سایر نقاطی که انقلاب اسلامی به آنها صادر شده است، جمهوری اسلامی ایران با تمام توان در حمایت از آنها آماده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=5029